Kolagen Naturalny
Promocja! Zestaw Napinający pod Oczy COLWAY :: 459,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
BabyCol dla Dzieci
89,00 zł
Co to jest kolagen?

Co to jest kolagen? Czym jest kolagen?

   

Kolagen (ang. collagen) jest najważniejszym i najbardziej powszechnym białkiem występującym w organizmie człowieka. Można powiedzieć, że pływamy wręcz w rzecze kolagenu. Stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego i ok. 70% masy białek w samej skórze. U przeciętnego człowieka ważącego 75kg aż 7,5kg to kolagen!

Kolagen nie jest nam dany raz na zawsze. Nieprzerwanie w organizmie następuje jego wymiana. Z wiekiem, począwszy od mniej więcej 25. - 30. roku życia, jego produkcja maleje prowadząc do niedoborów. Ubytek kolagenu najszybciej zauważamy na własnej skórze.Bardzo dobrze obrazuje to poniższy film:Należy jednak być świadomym, że jakość kolagenu ustrojowego wpływa nie tylko na urodę. Ta tajemnicza proteina jest budulcem kości, stawów, organów wewnętrznych, naczyń krwionośnych itp.

Nieliczni tylko są świadomi, że od kondycji kolagenu zależy ich własna kondycja. Mając do późnej starości dobry jakościowo kolagen, będą czuć się zdecydowanie młodziej i zdrowiej niż wskazywałaby na to metryka. Otóż wiek kalendarzowy i biologiczny to zupełnie różne sprawy.


Kolagen

Dlatego w dbaniu o własne zdrowie nie należy czekać, aż pojawią się pierwsze zmarszczki. Dostarczając niezbędnych mikro- i makroelementów odpowiednio wcześnie kształtujemy przyszły wygląd i samopoczucie. Szczególnie warto zadbać o elementy budulcowe protein, wśród nich priorytetowo o kolagen ustrojowy.

W zdecydowanej większości preparatów kolagenowych znajduje się kolagen w formie hydrolizatu - pociętej papki martwych włókien kolagenowych, nieaktywnych biologicznie (w żaden sposób nie są w stanie wpłynąć na ludzki organizm, jednak sama nazwa 'kolagen' na opakowaniu 'przyciąga' klientów). Kolagen taki jest przez organizm spalany i wydalony, nie jest wykorzystany do procesów anabolicznych.

Dopiero polscy naukowcy w latach 80-tych wyizolowali z ryb kolagen trzeciorzędowy - stadium rozwoju kolagenu, na którym jest on jeszcze rozpuszczalny (wspomniane wyżej nieaktywne włókna są już formą piątorzędową - patrz rys.). Kolagen taki, dzięki hydratowaniu (rozpuszczaniu w wodzie) potrafi na wiele miesięcy zachować swoją aktywność i strukturę potrójnej helisy (obrazowo zostało to przedstawione na powyższym rysunku).

Obecnie dystrybucją polskiego kolagenu rybiego, biologicznie aktywnego zajmuje się firma Colway tworząc produkty takie jak legendarny już Kolagen Naturalny czy też doustne kapsułki Colvita - suplement diety . Wszystkie produkty Colway są całkowicie polskie, do tego ponadstandardowe. Na całym świecie sprzedały się dotąd w liczbie przekraczającej 2 000 000 sztuk, bez żadnych głośnych kampanii medialnych, bez masowego wystawiania produktu sklepach.Kolageny Nowej Generacji

Natywne Kolageny to rodzina produktów najnowszej generacji, odpornych na wysokie temperatury. To jedna z największych sensacji kosmetycznych. To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów - nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę - deficyt kolagenu.


Kolagen Natywny PURE
Kolagen Natywny GOLD

Poznaj bliżej Kolagen Naturalny >>>

 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

  • Co to jest kolagen?
  • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
  • Czy kolagen się wchłania?


SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

  • Co to jest kolagen?
  • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
  • Czy kolagen się wchłania?


     
   
 
 
   

           

   
     

Podaj adres e-mail, na który mam Ci wysłać instrukcję jak zdobyć rabat