Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kremy z kolagenem do twarzy

Kremy z Kolagenem Colway™

   

Kremy Colway™ stanowią doskonałe połączenie jakości i ceny. Gdyby składniki kremów Colway™ nabyte zostały za gotówkę, to ich cena detaliczna musiałaby być niemal trzykrotnie wyższa. Taka jest ich wartość. Stało się na szczęście inaczej...

Najdroższe komponenty dzisiejszej kosmetologii nabyte zostały w wymianie barterowej za równie pożądany na rynkach inżynierii kosmetycznej towar - aktywny, natywny kolagen, który produkowany jest właśnie dla Colway™.

Kolagen odgrywa bardzo ważną rolę w budowie skóry, jak i całego organizmu. Wraz z elastyną i kwasem hialuronowym tworzy pewnego rodzaju szkielet tkanki. Taka struktura nadaje skórze odpowiednią elastyczność i jędrność, wzmacnia zewnętrzne warstwy skóry, pełni rolę łącznika pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą oraz dba o odpowiednie nawilżenie. Wynika to z biopolimerowych właściwości kolagenu, co wyróżnia go nadzwyczajną zdolnością wiązania wody. Kolagen Rybi zawarty w produktach Colway™ jest aktywny biologicznie - rzeczywiście przenika przez naskórek i pobudza pracę komórek do wytwarzania własnego kolagenu. W większości kremów znajdziesz jedynie nieaktywne hydrolizaty!

 

Uwaga!

W większości kosmetyków kolagenowych, szczególnie w kremach, znajdziesz hydrolizowany kolagen, niepełnowartościowy! W reklamach o tym nie wspomną... Podobnie na opakowaniu wyczytasz prawdopodobnie tylko nic nie mówiące "collagen"...

Kolagen hydrolizowany to inaczej żelatyna. Powstaje w wyniku termicznego zniszczenia wiązań sieciujących oraz wiązań peptydowych białek kolagenowych. Ponieważ przy jego wytwarzaniu nie trzeba uważać na delikatną strukturę kolagenu, poddawany jest on wstępnej obróbce przez działanie silnych kwasów lub zasad tak więc warunki pozyskiwania hydrolizatu są znacznie drastyczniejsze i umożliwiają wykorzystanie szerszej gamy surowców zawierających kolagen, w tym kości. Ze względu na duża ilość taniego surowca hydrolizat kolagenu jest najtańszym spośród pochodnych białek kolagenowych. Chętnie wykorzystuje się go w tańszych kosmetykach jako zamiennik natywnego białka kolagenowego, niestety niepełnowartościowy.

Kolagen Naturalny powstaje w wyniku bardzo delikatnego procesu i składa się zaledwie z kilku komponentów, wśród których niemalże 90% składników białkowych stanowią natywne białka kolagenowe, którym towarzyszy ponadto bardzo cenna elastyna. Działanie czystego preparatu natywnych białek kolagenowych jest nieporównywalnie szersze oraz silniejsze niż popularnych na rynku zastępników takich wspomniane hydrolizaty o nikłej sile działania.

 

 

W ramach linii kosmetyków Colway™ dostępne są dwa kremy z kolagenem:

Atelokrem MC2


Atelokrem MC2

Pierwszy krem na świecie, który łączy ze sobą trzy przełomowe odkrycia w jednym produkcie: biomimetykę, układ ciekłokrystaliczny oraz atelokolagen w służbie kosmetologii.

Stworzony „na ratunek" przed skutkami smogu, klimatyzacji, promieniowania urządzeń biurowych, zanieczyszczeń środowiska, które mają bardzo negatywny wpływ na Twój wygląd i młodość.


Krem dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu mocno zmęczonej, zestresowanej, pierwszymi zmarszczkami oraz oznakami starzenia i nierównym kolorytem. Doskonały pod makijaż.

 

Cena: 237,00 zł
 

Substancje aktywne:

tropokolagen, atelokolagen, prokolagen, płynny jedwab (serycyna), elastyna, złoto koloidalne, naturalny olejek z płatków róży damasceńskiej, polipeptydy (arginina i lizyna).

 

Zalety:

- pierwszy na świecie krem łączący ze sobą trzy przełomowe odkrycia w jednym produkcie: biomimetykę, układ ciekłokrystaliczny oraz atelokolagen, wzbogacone o biorewitalizator MC2 - saponiny żeńszenia, polifenole jagód acai oraz alkaloidy piperyny

- oleosomowa struktura bazowa kremu jest idealnie zgodna z fizjologią skóry

- to lekki krem 24 - godzinny (całodobowy) - składniki aktywne są podawane w równomierny sposób całą dobę „skóra pod kroplówką" inteligentna formuła tego kremu sprawia, że jest on skuteczny przy każdym rodzaju skóry i w każdym wieku kobiety
- ma działanie energetyzujace, regenerujace, odżywcze, ujędrniajace i rozświetlajace

 

 

 

Krem Blue Diamond

 

Krem Blue Diamond

Skóra z biegiem lat, szczególnie po 40-stym roku życia produkuje coraz mniej ceramidów, w efekcie czego zaczyna tracić wodę, naskórek staje się cieńszy i mniej elastyczny, zaburzeniu ulegają procesy rogowacenia. Konsekwencją jest to, że skóra starzeje się jeszcze szybciej.

Odpowiedzią jest KREM NIEBIESKI DIAMENT, który przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka, odbudowy lamelarnej oraz zabezpieczenia przed utratą wody.

Zawarte w nim liposomy najnowszej generacji dzięki zastosowaniu promotorów przenikania, transportują do komórek skórnych mikrocząsteczki najnowocześniejszych w kosmetyce form ceramidów i koenzymu Q10.

Ze względu na zawartość liposomów wykonanych w nano-technologii, czynnego biologicznie kolagenu oraz całej gamy pozostałych składników aktywnych, KREM NIEBIESKI DIAMENT pomoże nie tylko odżywić naskórek w każdej przestrzeni, ale także pobudzi komórki do namnażania i znormalizuje procesy wydzielania sebum oraz budowania warstw lameralnych.

Dzięki innowacyjnej formule osiągniemy spektakularne efekty również na skórze silnie odwodnionej, typu suchego, a nawet spękanej.Cena: 287,00 zł

 
 
 

Zalety:

 •  zastosowanie technologii liposomalnej i promotorów przenikania przyczynia się do maksymalnej penetracji składników, które działają w sposób naprawczo – odbudowujący naturalną barierę ochronną, jaką jest płaszcz hydrolipidowy. Dzięki temu zwiększeniu ulega przenikalność substancji aktywnych.

  produkt zawiera nasz naturalny żel kolagenowy, który jest najsilniejszym i najprostszym kosmetykiem przeciwstarzeniowym na świecie

  ceramidy nowej generacji służą do przebudowania bariery lipidowej, zatrzymania wody w skórze, a więc prawidłowego jej nawilżenia

 

Działanie kremu :

 • nawilżające i odżywcze

  ochronne - przed utratą wody, a także działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych

  regenerujące, przeciwzmarszczkowe

  normalizujące - normalizuje procesy zachodzące w skórze – homeostaza skóry

  regulujące wydzielanie sebum

  wzmacniające barierę naskórka

  ujędrniające i wzmacniające strukturę kolagenową skóry

  wygładzające i zmiękczające

  pobudzające komórki do namnażania się