Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-ndz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Produkty Colway International

Kosmetyki i Inne Produkty Colway International

Produkty Colway International są oparte o transdermalny kolagen oraz całą paletę kosmetyków i suplementów diety opartych o komponenty, z których wielu nie stosował dotąd nikt na świecie - rzeczywiście unikalnych, o spektakularnej skuteczności. Colway współpracuje z wybitnymi innowatorami i wynalazcami z dziedziny biochemii, przede wszystkim biochemii białek. Dzięki temu produkty Colway International są niepowtarzalne i innowacyjne.

Produkty Colway International zostały podzielone na kilka linii dopasowanych to potrzeb i wymagań współczesnego konsumenta, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie..

Kolageny Natywne

Kolagen Natywny

Native Collagens (Kolageny Natywne) to rodzina produktów najnowszej generacji, jedna z największych sensacji kosmetycznych.

To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka.

Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów - nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu.

Zobacz wideo o Kolagenie Natywnym PURE:

 

Zobacz wideo o Kolagenie Natywnym GOLD:

 

Linia Anti-Age

Linia Anti-Age łączy najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu.

Zaawansowane i innowacyjne kosmetyków linii Anti-Age mają skutecznie działać we wszystkich warstwach skóry, stymulując odnowę, wyrównując koloryt, chroniąc przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Dzięki efektywnej pielęgnacji Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej, młodziej, po prostu jak nigdy dotąd.Linia Hydro

Regularne nawilżanie jest jednym z warunków utrzymania skóry całego ciała w doskonałej kondycji i opóźnienia procesów starzenia - dlatego stworzyliśmy linię HYDRO.

Połączyliśmy w niej bogactwo elitarnych, nowoczesnych składników z działaniem aktywnego biologicznie kolagenu, składnika, który wyróżnia produkty Colway.

Dzięki linii Hydro Twoja skóra będzie nawilżona i miękka w dotyku. Będziesz cieszyć się jej naturalnym pięknem dziś i w przyszłości.

 

Linia Natural

Natura zachwyca swoim bezcennym bogactwem. Daje możliwość tworzenia wspaniałych produktów pielęgnacyjnych. Dlatego właśnie stworzyliśmy linię Natural.

Kosmetyki linii Natural kompleksowo wspomagają procesy odnowy, wzmacniają, odżywiają i zabezpieczają skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Wykorzystaliśmy unikalne metody pozyskiwania składników aktywnych, m. in. ekstrakcję nadkrytyczną CO2 która pozwala wydobyć ze świata organicznego absolut..

Tak jak natura odnawia swoje niewyczerpane zasoby, tak Ty możesz w naturalny sposób zadbać o swoje piękno.

Suplementy

Oferujemy Ci unikalne w skali światowej suplementy diety.

Dbamy by zawsze były to preparaty komponowane ze składników w 100% naturalnych o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka. Wyróżniają je jakość i selektywność wybranych substratów oraz technologia ich pozyskiwania. Wśród nich znajduje się wiele substancji całkowicie pionierskich w suplementacji.

Innowacyjność i odkrywanie doskonałości w naturze od początku są wpisane w wartości Colway i wciąż inspirują nas do przygotowywania dla Was nowych wyjątkowych produktów suplementacyjnych.

 

Linia Baby Care (dla dziecka)

Kiedy rodzi się dziecko chcemy by świat stał się dla niego przyjaznym i bezpiecznym miejscem. Staramy się zrobić wszystko by otoczyć go bliskością, czułością, troszczymy się. Taka też powinna być pielęgnacja skóry dzieci – delikatna, miła, ale też skuteczna.

Skóra małego człowieka, nie jest w pełni dojrzała. Naskórek jest cienki, a niewystarczająca ilość naturalnego czynnika nawilżającego powoduje, że łatwiej traci wodę. Jest mniej odporna na czynniki zewnętrzne i zabrudzenia.

Do higieny i pielęgnacji niezwykłych małych ludzi stworzyliśmy niezwykłe produkty z serii Baby Care.