Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-ndz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Produkty Pielęgnacja Specjalna Colway International


Produkty w tej kategorii to specjaliści do zadań, które rozwiązują problemy Twojej skóry. Wyselekcjonowane, autorskie kosmetyki, by działać szybko i skutecznie. By dać Twojej skórze spektakularne efekty. Znajdziesz tu produkty do skóry w każdym wieku o ukierunkowanym działaniu na rozwiązanie konkretnego, sprecyzowanego problemu, z którym zmaga się Twoja skóra.

Kosmetyki kompleksowo wspomagają procesy odnowy, wzmacniają, odżywiają i zabezpieczają skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Tak jak natura odnawia swoje niewyczerpane zasoby, tak Ty możesz w naturalny sposób zadbać o swoje piękno.

Produkty z Pielęgnacji Specjalnej:

Błyszczyk do ust Angel Lips

Błyszczyk do ust Angel Lips - NOWOŚĆ!

Nowość - Błyszczyk do Ust Angel Lips. Doskonale pięlęgnuje, nawilża i sprawia, że Twoje usta wyglądają zdrowo i kusząco.

59,00 zł

Balsam z drobinkami Summer Shine

Balsam z drobinkami Summer Shine - NOWOŚĆ!

Balsam do ciała z drobinkami Summer Shine - idealne nawilżenie przy jednoczesnym podkreśleniu opalenizny. Pięknie pachnący, łatwy do zastosowania. Must have na lato!!

89,00 zł

Natural Balance Face Cream

Natural Balance Face Cream - NOWOŚĆ!

Nowość Natural Balance Krem, który zapewnia skórze zdrowy wygląd, rewitalizuje ją i już po krótkim czasie stosowania poprawia jej wygląd. Doskonała pielęgnacja dla kobiet i mężczyzn.

179,00 zł

Double C Glow Skin Drops - Rozświetlające krople do skóry

Double C Glow Skin Drops - Rozświetlające krople do skóry -

Double C Glow Skin Drops - inteligentne serum, które zawiera dwa źródła witaminy C, niezbędnej do zachowania młodej skóry. Kosmetyk, który szybko się wchłania i nie zatyka porów. Można stosować przez cały rok.

189,00 zł