Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

kolagen na zmarszczki


Niesamowity Polski Kolagen
Na Zmarszczki
Testowany w Beverly Hills
Przez Chirurga Plastycznego
Gwiazd Hollywood!

   

 

W pogoni za jak najefektywniejszym dla siebie preparatem na zmarszczki szukasz pewnie takiego z WYPASIONYM składem, który, według obietnic producentów, ma zapewnić niesamowicie gładką skórę, tak?

kolagen na zmarszczki

Myślisz pewnie sobie w ten sposób: "jeżeli krem na zmarszczki, czy też jakikolwiek inny preparat, ma 20, 30 albo i więcej składników to będzie działał lepiej na zmarszczki. Im więcej składników, tym lepszy efekt". Tak myślisz?

Tylko wiele z tych składników tak naprawdę nigdy nie przenika do głębszych warstw skóry! Rzeczywiście działają, o ile przenikną przez barierę naskórka, ale ta jest nieugięta. Większość tak zwanych kolagenów czy kwasów hialuronowych zatrzymuje się już na powierzchni skóry (o tym powiem więcej za chwilę).

Inne substancje to w wielu przypadkach sztuczne konserwanty, barwniki czy substancje zapachowe, za którymi skóra delikatnie mówiąc "nie przepada". Ewentualnie takie, które dają efekt doraźny, nawilżając i regenerując warstwy zewnętrzne naskórka.

Czy takich preparatów szukasz dla swojej cery? Zgodzisz się chyba, że zasługuje ona na więcej..

A co powiesz, gdy pokażę Ci preparat, który ma skład tak prosty, że aż nie chce się wierzyć? Którego składniki znajdują się także naturalnie w naszych ciałach - WSZYSTKIE SKŁADNIKI. O tym już za chwilę...

 

 

Cała Prawda o Kolagenie w Kremach Na Zmarszczki

W składzie niemal każdego kremu na zmarszczki znaleźć możesz substancję zwaną kolagenem.

To białko podporowe skóry, które wraz z elastyną i kwasem hialuronowym odpowiada m.in. za gładkość skóry. Wszystkie te 3 substancje produkowane są przez fibroblasty - komórki skóry.

I wszystko byłoby pięknie, gdyby fibroblasty, z czasem nie zmniejszały produkcji kolagenu - a ta spowalnia już w okolicach 25.-30. roku życia. Włókna kolagenowe stają się coraz bardziej kruche, skóra wiotczeje, matowieje i zapada się tworząc zmarszczki.

Efektywną pracę fibroblastów możesz przedłużyć pobudzając je do zwiększonej produkcji wspomnianych 3 substancji.

Kolagen dostarczany z zewnątrz może pobudzić komórki do zwiększonej produkcji kolagenu w ciele. Ale nie każdy...

Po kolei..

kolagen - formyKolagen produkowany w naszych ciałach przechodzi przez różne etapy "ewolucji". Począwszy od pojedynczych aminokwasów, łączy się w łańcuchy aminokwasowe, te skręcają się w potrójne spirale (tzw. 3-helisy), by ostatecznie osiągnąć dojrzałą formę włókien kolagenowych (zobacz rysunek obok)

Włącznie do formy 3-helisy kolagen może NATURALNIE rozpadać się na mniejsze cząsteczki, takie jak nawet pojedyncze aminokwasy.

Fibryle i włókna już tak rozpaść się nie mogą, a to je właśnie znajdziesz w większości kremów na zmarszczki! Dlaczego? Bo są tanie i bardzo łatwo dostępne.

W ogóle, by fibryle i włókna dodać do kremów, by tworzyły jednolitą konsystencję trzeba je poddać hydrolizie - procesowi "mielenia", gdzie niszczone są wiązania pomiędzy cząsteczkami.

Nie jest to jednak naturalny proces. Tak się "uśmierca" kolagen - staje się on nieaktywny biologicznie.

Jego cząsteczki, choć po hydrolizie są mniejsze, to i tak wielokrotnie większe niż 3-helisa.  Do tego nie rozpadną się już na mniejsze, które mogłyby wniknąć w naskórek i pobudzić procesy produkcji kolagenu w ciele.

Taki właśnie kolagen stosuje się w niemal wszystkich kremach na zmarszczki. Jest to zwykle tani i powszechny kolagen bydlęcy. Łatwo się go pozyskuje, a mało kogo obchodzi, że to zwykła "padlina peptydowa" o nikłej sile działania.


 

Jest Rodzaj Kolagenu Pozyskiwany Całkowicie Inaczej!

 

Nie każdy kolagen jest poddawany hydrolizie. Co ciekawe Polacy, niegdyś potentaci biochemii białek morskich, wynaleźli metodę, która pozwala wydobywać z rybich skór kolagen w formie molekularnej 3-helisy, bez jego uszkodzenia!

Jest to tak zwana HYDRATACJA (nie wspomniana hydroliza) - możemy być dumni z odkrycia pozyskiwania kolagenu właśnie tą metodą. Nie uszkadza ona białek kolagenowych, które we flakonie kosmetyku zachowują takie same właściwości, jakby wciąż były częścią żywego organizmu.

Dlaczego więc ta metoda nie stała się popularna?

Bo w pierwszych tak stworzonych hydratach 3-helisa rozpadała się już w temperaturze 15°C, co utrudniało dystrybucję tego typu produktów. Musiały być przechowywane w lodówkach, a nakładanie schłodzonego żelu na twarz było niekomfortowe.

Na szczęście te czasy już dawno minęły.

Obecne hydraty kolagenu, wytrzymujące temperatury do 27°C rozprowadzane są pod nazwą KOLAGEN NATURALNY.

Kolagen Naturalny zawiera kolagen w postaci molekularnej - 3-helisy. W szklanym flakonie jest ona stabilna, ale już przy kontakcie ze skórą o temperaturze około 36°C rozpada się ona na pojedyncze peptydy i aminokwasy, które swobodnie wędrują przez naskórek do przestrzeni międzykomórkowej.

Tam sygnalizują fibroblastom, że należy zwiększyć produkcję kolagenu i służą za budulec - cegły, z których fibroblasty (murarze) wybudują nowe wsparcie dla skóry.

Nie wierz ludziom, którzy mówią, że kolagen bezpośrednio wnika we włókna kolagenowe. Takie opisy krążą w reklamach kremów z tanimi hydrolizatami.. To nie prawda!

Nie wierz też reklamom, które obiecują pozbycie się zmarszczek w 3 tygodnie..

3-helisa kolagenowa

3-helisa kolagenowa

 

Ważna Jest Systematyczność i Cierpliwość

Wiem, mogłabym napisać to samo - "w 3 tygodnie stanie się cud, a Ty odmłodniejesz o 15 lat". Ale chcę być z Tobą szczera.. W skórze następuje nieustanna wymiana kolagenu - całkowicie wymienia się on po ok. 100-190 dniach. Dopiero wtedy rezultaty są obiektywne.

Efekty przyjdą na pewno. Nie oznacza to wcale, że potrzeba kilku miesięcy, by je ujrzeć - pierwsze zobaczysz bardzo szybko (zaraz pokażę Tobie zdjęcia miesięcznego testu w Beverly Hills!). Ale te PRAWDZIWE EFEKTY pojawią się po 4-5 miesiącach!

Aha zapomniałabym! Zanim nałożysz Kolagen Naturalny, koniecznie zrób sobie dobrej jakości zdjęcie w dobrym świetle. Przeglądając się codziennie w lustrze nie zobaczysz efektów, bo porównujesz się do dnia wczorajszego. Zrób zdjęcie i obiecaj sobie, że rezultaty ocenisz dopiero za 3 miesiące. Nie wcześniej.

Jedna z czytelniczek mojego bloga www.adelia.com.pl opisała mi swoją przygodę z Kolagenem. Stosowała żel regularnie przez kilka miesięcy, ale twierdziła, że nie widziała efektów. Dopiero gdy spotkała się z dawno niewidzianą koleżanką, ta wręcz wykrzyczała: "Ewa! Odmłodniałaś z 10 lat!". Tak więc widzisz - codzienne przeglądanie się w lustrze nie pomaga obiektywnie ocenić rezultatów. Dlatego lepiej zrób zdjęcie przed kuracją.

Wiesz, ja też sprawdziłam wiele kremów przeciwzmarszczkowych, ale stosowanie tylko jednej rzeczy pozwala na realne zmniejszenie zmarszczek bez zastrzyków. 

 

Stosując Kolagen Naturalny, z łatwością:

 • w 100% zniwelujesz Twoje zmarszczki suche,
 • zahamujesz rozwój zmarszczek starczych
 • ujędrnisz i doskonale nawilżysz Twoją skórę
 • odbudujesz zniszczone warstwy skóry
 • zmniejszysz przebarwienia, blizny i inne defekty skórne

 

Postaw Na Naturalność i Prostotę!

Wiesz, te wszystkie "cudowne" kremy na zmarszczki pachną i ładnie wyglądają nie bez powodu. Mają ciebie kusić i dać poczucie komfortu, byś później kupiła po raz kolejny i kolejny...

Mam jednak złą wiadomość!

Te kremy i inne specyfiki na zmarszczki przepełnione są sztuczną chemią - barwnikami, konserwantami, substancjami zapachowymi.. Nie myśl, że to pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie!

Skóra na bieżąco stara się usuwać te wszystkie świństwa, ale po prostu biedna nie nadąża. To wszystko się później na niej odbija, choć pewnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

W Kolagenie Naturalnym nie uświadczysz żadnych cudownych zapachów. Nie uświadczysz na szczęście też całej tej sztucznej chemii. To prawdopodobnie jedyny kosmetyk na świecie o tak prostym, ale niewiarygodnie skutecznym, składzie - zawiera jedynie 5 składników!

 

Kolagen Naturalny to przede wszystkim silny koncentrat hydratu kolagenu - jedynego kolagenu, który rzeczywiście wnika w głąb naskórka. Znajdziesz tam też elastynę - istotnego dla skóry czystego białka, które zahamuje rozwój Twoich zmarszczek elastotycznych (tych, które powstają od opalania). Jest tu też odrobina kwasu mlekowego, który niweluje martwy naskórek i toruje drogę cząsteczkom kolagenu. Do tego woda i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które także znajdują się naturalnie w Twoim ciele.

 

Zaledwie jedno użycie Kolagenu Naturalnego dzieli Cię od lepszego samopoczucia. Natomiast regularne stosowanie zapewni piękną i świeżą skórę. Sprawisz, że rozwój zmarszczek się zatrzyma, a nawet cofnie. Zupełnie tak, jakbyś nagle wcisnęła przycisk "STOP" a nawet "WSTECZ".

Oto jak będziesz odmładzać swoją skórę:

 

kolagen na zmarszczki - button  Faza #1: Pobudzisz Organizm Do Naturalnego Wytwarzania Kolagenu

 

Powodem starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek jest stopniowy spadek produkcji kolagenu w naszych ciałach. Nie są to moje wymysły. Wyraźnie mówi to też największa internetowa encyklopedia - WIKIPEDIA:

 

kolagen na zmarszczki - wikipedia o kolagenie

 

Produkcja kolagenu w ciele człowieka zaczyna stopniowo spadać z wiekiem. Już od 25. roku życia organizm traci więcej kolagenu, niż go produkuje. Włókna kolagenu - rusztowanie dla skóry stają się coraz bardziej kruche. Powstają ubytki, a skóra się zapada, przez co tworzą się zmarszczki.

       Większość kremów przeciwzmarszczkowych owszem - zawiera kolagen, ale nie taki, jaki być powinien. W kremach znajdziesz tani hydrolizat (nie myl z hydratem!) - zmielone cmentarzysko białek kolagenowych, tanich i powszechnych, ale nie mogących wniknąć w głąb naskórka!


kolagen na zmarszczki - button Faza #2: Głęboko Nawilżysz Swoją Skórę.

 

włókna kolagenu w skórzeSkóra każdej z nas odżywiana jest przez drobne naczynka krwionośne. Dostarczają one jej tlenu, hormonów i innych substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Powierzchnię skóry pokrywa płaszcz lipidowy, który zapobiega nadmiernemu parowaniu wody z wnętrza ciała. kolagen jest zbyt duży by przeniknął przez naskórek. Do tego jest dla naszego ciała czymś kompletnie obcym.

Jeśli z naskórka wyparowuje za dużo wody, ulega on nadmiernemu przesuszeniu.

Niski poziom wilgoci zakłóca funkcjonowanie skóry, a to prowadzi do niszczenia włókien kolagenowych.

Już wiesz, że zniszczone włókna kolagenowe oznaczają większe i liczniejsze zmarszczki...

Kolagen doskonale wiąże wodę. Tworzy na powierzchni Twojej skóry rodzaj wodnego filmu, który utrzymując się przez długi czas zapobiega przesuszeniu skóry i uszkodzeniu włókien kolagenowych.


Stosowanie Kolagenu Naturalnego jest:

 • PROSTE

  Nie wymaga asysty kosmetyczki czy dermatologa. Należy nałożyć krem na twarz i delikatnie wklepać go opuszkami palców. Niemal natychmiast poczujesz głębokie nawilżenie skóry i efekt jej "ściągania"
 • BEZPIECZNE

  Krem stanowiący podstawę kuracji przeszedł bardzo rygorystyczne badania i jest certyfikowany. Nie powoduje uczuleń ani przebarwień skóry. Bardzo szybko stał się popularny wśród celebrytek, aktorek i zwykłych kobiet. Zdobył fantastyczne opinie wśród lekarzy. Jest stosowany także w salonach SPA.
 • EKONOMICZNE

  Nie posiadasz chyba w domu kosmetyku, który regularnie stosowany 2-3 razy dziennie wystarczy Tobie na 10 miesięcy, a nawet dłużej. Kolagen Naturalny właśnie taki jest. To silnie skoncentrowany kolagen, którego jedna "pompka" wystarczy na przeprowadzenie pełnego zabiegu. Jednorazowy wydatek rozkłada się na niemal cały rok, sprawiając że Kolagen Naturalny opłaca się niesamowicie!

Poprawa Wyglądu Skóry u 96% Badanych!


Poniżej możesz zobaczyć podgląd oceny aplikacyjno - użytkowej przeprowadzonej w niezależnym badaniu przez laboratorium “ELLA” *


kolagen na zmarszczki - ocena aplikacyjno - użytkowa
Kliknij w obrazek, aby powiększyć

 

* Nie musisz czytać całości. Na końcu masz podsumowanie badania.

 

Wyniki badań mówią jednoznacznie: aż 23 osoby spośród 24 badanych (96%) stwierdziło, że regularne stosowanie Kolagenu Naturalnego poprawiło wygląd ich skóry!

To może być najskuteczniejsza z dostępnych dla przeciętnego człowieka metod likwidacji zmarszczek i poprawy wyglądu cery. Oprócz tego, że została przebadana przez zespół naukowców, to przetestowały ją dziesiątki tysięcy kobiet, w tym również ja :)

Poniżej zamieszczam niektóre opinie z mojego bloga www.adelia.com.pl. Możesz kliknąć w opinię i zobaczyć ją w oryginalnej formie, na blogu:


Co o Kolagenie Na Zmarszczki Mówią Zachwyceni Klienci?


kolagen na zmarszczki - opinia
kolagen na zmarszczki - opinia


kolagen na zmarszczki - opinia


kolagen zmarszczki opinia


 

Chirurg Plastyczny Gwiazd Hollywood Przetestował Kolagen Naturalny w Swojej Klinice!

Efekty w postaci zdjęć chyba najlepiej pokażą skuteczność Kolagenu Naturalnego. Gwiazdy znane z ekranów kin i telewizji są wyjątkowo wymagającymi klientami chirurgów plastycznych. Wybierają wyłącznie najlepsze i najdroższe kliniki. Chcą być pewne, że wszelkie zabiegi zostaną wykonane perfekcyjnie.

Jedną z najlepszych klinik jest położona w Beverly Hills, nieopodal Hollywood, klinika słynnego chirurga plastycznego - dr Simona Ouriana.

Przeprowadzono w niej testy na skuteczność działania Kolagenu Naturalnego. Testy zrobiono w standardzie amerykańskim, a zdjęcia w konwencji "przed i po". Test trwał 4 tygodnie.

 

PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PO
<kliknij, by powiększyć>
kolagen na zmarszczki - test kolagen na zmarszczki - test
 • niemal zanikłe woreczki pod oczami,
 • mniejsze pajączki i zmarszczki mimiczne
 • mniejsze zmarszczki na czole i okolicach oka.PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PO
<kliknij, by powiększyć>
kolagen na zmarszczki - test kolagen na zmarszczki - test
 • zanikające zmarszczki i pajączki na policzkach
 • zdecydowanie mniejsze woreczki pod oczami
 • poprawiony koloryt skóry

 

Jestem absolutnie przekonana, że efekty byłyby dużo lepsze, gdyby badanie potrwało kilka miesięcy. Kolagen w skórze wymienia się około 100-190 dni i dopiero po takim czasie wyniki mogą być obiektywne. Ale jak na 4 tygodnie efekty są bardzo wymierne! Pamiętaj - liczy się cierpliwość i systematyczność, a efekty przyjdą na pewno!

 

Wymierna Inwestycja w Swoje Piękno i Zdrowie Skóry

Najwyższej jakości Kolagen Naturalny jest wynikiem wieloletnich poszukiwań najlepszych rozwiązań w zakresie odmładzania skóry. Formuła żelu została oparta została o wyjątkowy hydrat natywnego kolagenu - białka, które znajdziesz w najdroższych kremach (ale w dużo mniejszej ilości!).

Mamy to szczęście, że udanej hydratacji kolagenu dokonano w Polsce i to my właśnie mamy patent na jego wytwarzanie.

Kolagen jest wyjątkowo skuteczny. To nie hydrolizowany kolagen z tanich kremów pełnych olei mineralnych i parafiny. Stworzono go z wyjątkowych substancji, w pełni naturalnych. Proces hydratacji jest wyjątkowo kosztowny i uciążliwy, ale w zamian otrzymany preparat jest najwyższej jakości. Dlatego nie może być tani. Ale z drugiej strony wystarczy Tobie na niemal rok, przez co koszt stosowania jest śmiesznie mały. Weź to pod uwagę!


Czas Na Małe Podsumowanie

 

Co takiego wyróżnia Kolagen Naturalny, o którym coraz głośniej na świecie?

 

Zobaczmy:

 • Zawiera WYSOKO SKONCENTROWANY kolagen, a nie jego śladowe ilości
 • Ten kolagen jest AKTYWNY BIOLOGICZNIE, a nie "martwy" jak w większości kremów - masz prawo oczekiwać od niego wymiernych rezultatów!
 • Kolagen Naturalny jest wręcz NIESAMOWICIE WYDAJNY - każde 50ml w opakowaniu wystarcza do 2,5 miesiąca! (testowałam opakowanie 200ml - spokojnie wystarcza na 10 miesięcy!),
 • ZERO SZTUCZNEJ CHEMII (w tym parabenów i związków SLS),

 • Wyłącznie 5 NATURALNYCH SUBSTANCJI w składzie, występujących naturalnie w naszych organizmach - masz pewność, że stosujesz naturalny preparat
 • Ponad 2 000 000 sprzedanych produktów bez kampanii medialnych - to nie przypadek!
 • Hypoalergiczność - Kolagen Naturalny nie powoduje alergii.

Co Mówią Wyniki Badań Laboratoryjnych?

Laboratoryjne badania dowodzą, że:

  • Kolagen Naturalny firmy Colway może być polecany dla każdego typu skóry, jako bardzo skuteczny środek przeciwdziałający wiotczeniu skóry i pojawianiu się zmarszczek (na skutek przemęczenia lub wieku). Preparat jest całkowicie hypoalergiczny.
   KOGOTEST S.C wyniki badań >>>

 • Ok. 95% osób stosujących Kolagen Naturalny COLWAY zauważa widoczną poprawę napięcia i wygładzenia skóry.
  Laboratorium "ELLA" wyniki badań >>>

... Ale Czy Kolagen Naturalny To Jest Coś Dla Mnie?

Widzisz, być może zastanawiasz się teraz, czy Polski Kolagen Na Zmarszczki to coś dla Ciebie. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. To możesz zrobić tylko Ty.

Tie każdy potrzebuje wspierać się dodatkowym kolagenem.

NIE potrzebujesz kolagenu, jeżeli:

 • jesteś osobą młodą, która nie ukończyła 25. roku życia, a przy tym nie masz żadnych problemów ze skórą (takich jak cellulit, rozstępy, trądzik, wszelkiego rodzaju blizny)
 • wolisz metody inwazyjne takie jak wstrzykiwanie kolagenu (tak, zastrzyki są skuteczne, ale drogie i trzeba je często powtarzać..)

Natomiast Kolagen Naturalny Pomoże Tobie, jeżeli:

 • masz skończone 25 lat (już wtedy następuje powolna degradacja kolagenu - podwalina pod zmarszczki. Chyba nie chcesz czekać, aż pierwsze z nich się pojawią?!).
 • masz przebarwienia, trądzik, trądzik różowaty, łuszczycę, blizny, Twoja skóra jest ziemista, masz rozszerzone naczynka i inne problemy z cerą. We wszystkich tych problemach Kolagen Naturalny dowodzi swojej skuteczności.


TAK, chcę Teraz podjąć kolejny krok na drodze ku poprawie piękna mojej cery w sposób NATURALNY.


Dlatego też wybieram kosmetyk:

 • całkowicie polski,
 • zawierający wysoką koncentrację aktywnego biologicznie rybiego kolagenu, który jak dotąd jako jedyny jest w stanie nieinwazyjnie przeniknąć przez wszystkie warstwy naskórka,
 • delikatny, przeznaczony do każdego typu skóry, nawet tej najwrażliwszej,Kolagen
PLATINUM 50 ml

Kolagen
PLATINUM 100 ml

Kolagen
PLATINUM 200 ml


wystarcza do 2,5 miesiąca

wystarcza do 5 miesięcy

wystarcza do 10 miesięcy

Cena: 227 zł

Cena: 454 337 zł

Cena: 908 477 zł

  Oszczędzasz 117 zł! Oszczędzasz 431 zł!

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnych ebooków w formie plików PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

Bonus

"Prawidłowe i efektywne stosowanie Kolagenu Naturalnego"


 

Dzięki tego niezbędnikowi każdego posiadacza Kolagenu Naturalnego dowiesz się:

 • jak prawidłowo nakładać kolagen, by wycisnąć z niego maksimum!
 • jak stosować go optymalnie, aby starczał na długie miesiące
 • z jakimi kosmetykami możesz łączyć kurację kolagenową, a od jakich lepiej stronić.

 

Ten ebook to coś więcej niż standardowa ulotka.Bonus

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.


P.S. Na swój adres e-mail dostaniesz ode mnie również serię wiadomości, dzięki którym wyciśniesz z Kolagenu cały jego potencjał.Gwarantuję Tobie, że Dostaniesz Pełnowartościowy Produkt


Jestem przekonana co do skuteczności Kolagenu Naturalnego. Troszczę się też o to, by do Twojego domu dotarł produkt w 100% pełnowartościowy. Gwarantuje Ci to również sam właściciel firmy :-)

kolagen na zmarszczki

  
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.