Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kolagen Tabletki - Kolagen w tabletkach

Kolagen tabletki

   

Kolagen Colvita -suplement diety - to polski hit na skalę światową! Tabletki, a właściwie kolagen w kapsułkach, zrewolucjonizowały rynek suplementów. Colvicie zaufało tak wiele osób, że jej obrót handlowy stanowił w 2010 roku niemal ⅓ obrotu całej sieci Colway, a sprzedaż w ciągu kilku lat od początku dystrybucji przekroczyła 700 000 sztuk.

Tabletki Colvita powstały na bazie odkrycia polskich naukowców, którzy ponad ćwierć wieku temu jako pierwsi na świecie otrzymali wodny roztwór rybiego kolagenu o trójspiralnej konformacji białka.

Gdy Ukraińscy naukowcy, pozytywnie zaskoczeni wynikami badań nad działaniem Kolagenu Naturalnego w żelu, postulowali do polskiego producenta o stworzenie kolagenu w tabletkach, nie wiedzieli, że już rok później otrzymają do przetestowania produkt, który wkrótce zrewolucjonizuje światowy rynek kolagenowych suplementów diety - właśnie Colvitę.


Wyjątkowy skład kolagenu w tabletkach Colvita


Każdy składnik kolagenu w tabletkach Colvita znalazł się tam nieprzypadkowo, a wspólnie z pozostałymi tworzy unikalny kompleks aminokwasowo- witaminowo- mineralny. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak wyjątkowe, wręcz ekskluzywne półprodukty są częścią jednej kapsułki.

Przykładowo LIOFILIZAT KOLAGENU - jest wynikiem niezwykle skomplikowanego procesu liofilizacji. Z całego świata jedynie 2 polskie ośrodki potrafią przeprowadzić liofilizację kolagenu w odpowiedniej jakości.

Polega ona na zamrożeniu jak najgęstszego hydratowanego kolagenu w temp. poniżej – 40°C. Następnie w próżni, przy ciśnieniu ok. 1 Pa, w procesie sublimacji usuwa się wodę, aby ostatecznie uzyskać liofilizat zawierający 2% wody i niemal 98% najczystszego kolagenu w postaci doskonale przyswajalnych wolnych aminokwasów.

Liofilizat Kolagenu jest prawie w 100% anabolizujący - nie zostaje zamieniony w energię lub np. wydalony. Niemal całkowicie służy budowie nowych komórek. Jego przyswajalność jest tak doskonała, że nie potrzebuje nawet enzymatycznych procesów trawiennych.

I jeszcze ciekawostka - liofilizat kolagenu jest udostępniany w ramach wymiany barterowej w zamian za najdroższe komponenty takie jak matrykiny czy fitoestrogeny, używane w innych produktach Colway, dzięki czemu są one dużo tańsze niż w przypadku, gdyby za półprodukty było trzeba dopłacać.

MORSZCZYN PĘCHERZYKOWATY jest uważany za najbardziej wartościowy gatunek alg. Zbierany jest przez wyspecjalizowane w tym celu firmy francuskie wyłącznie ze ściśle określonych obszarów (archipelag Brehat, okolice Sillon de Tabert, odcinki wybrzeża Irlandii). Na ich niezwykle bogaty skład mineralny wpływ mają m.in. pływy oceaniczne, a nawet pora dnia podczas zbioru.

Algi morskie mają zdolność gromadzenia wszelkich mikroelementów, zawartych w morskiej wodzie, dlatego w obecnym stuleciu robią tak zawrotną karierę w medycynie, kosmetologii czy dietetyce.

Nawet WITAMINA E w Colvicie nie jest zwykłą witaminą E, którą możesz kupić w aptece. Istnieje kilka jej postaci, zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Większość z nich nie jest  przyswajalna w zadowalającym stopniu (choć naturalne były dużo lepiej przyswajalne niż syntetyczne), jednak w 2009 roku w składzie zagościła naturalna witamina E (octan D alpha tokoferolu), będąca jak dotąd najbardziej przybliżona przyswajalnością do witaminy naturalnej.


Kolagen w tabletkach Colvita


 

Dzięki Colvicie uzupełnisz dietę w niezbędne dla zdrowia składniki.

Zaburzenia w odbudowie naturalnego kolagenu występują także w sytuacji zwiększonego wysiłku, podczas ciężkiej pracy fizycznej.

Tabletki Colvita dostarczają wszystkich niezbędnych składników budulcowych do kolagenu, którego z wiekiem w naszym organizmie ubywa. Kapsułki kolagenu poprawiają wygląd i gęstość skóry.

 

Poznaj Szczegóły >>> 

 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.