Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kolagen Na Stawy'Jak Wybrać Odpowiedni Kolagen Na Stawy?'


Czy wiesz, że niemal każdy kolagen sprzedawany w sklepach i aptekach jest "martwy" - nieaktywny biologicznie, a tym samym słabo przyswajalny przez Twój organizm? Dlatego to najlepszy moment, abyś poznał informacje na temat KOLAGENU NATURALNEGO - BIOLOGICZNIE AKTYWNEGO KOLAGENU.

Stawy są najważniejszym elementem układu ruchu człowieka. Ich skomplikowana budowa i wyczerpująca funkcja powodują, że są narażone na uszkodzenia. Uszkodzenia te wywołują silny ból i mogą powodować inne dolegliwości, jak zmiany zwyrodnieniowe stawów, zapalenia lub zmiany chorobowe ścięgien i więzadeł.

Stawy są miejscem połączenia ruchomych kości. Dokładnym miejscem połączenia kości jest łożysko, w którym dochodzi do niepożądanego tarcia. W celu minimalizacji tarcia kości, powierzchnia stawów pokryta jest chrząstką szklistą i błoną stawową. Ich zadaniem jest wytwarzanie mazi, która smaruje stykające się części kości, eliminując powstawanie bólu i niszczenie kości. Składnikiem mazi stawowej jest m.in kolagen, którego zasoby w organizmie wyczerpują się wraz z wiekiem.

Kolagen jest także głównym budulcem chrząstki, zapewniając jej trwałość i elastyczność. Wraz z wiekiem lub z powodu innych czynników, jak choroby, zaburzenia lub prowadzony tryb życia, możliwości wytwarzania kolagenu przez organizm znacznie maleją. Powstawanie niedoborów kolagenu skutkują wytwarzaniem niedostatecznych ilości mazi w stawach. W wyniku zwiększonego tarcia dochodzi do powstawania nieprzyjemnego bólu.


Kolagen na stawy

Przy kuracji stawów skutecznie wykorzystywany jest kolagen Naturalny Graphite. Kolagen Naturalny zawiera wszystkie niezbędne budulce molekuły kolagenowej. Regularnie aplikując na stawy kolagen w żelu skutecznie zapewnisz utrzymanie prawidłowego stanu stawów i zapobiegająca powstawaniu dolegliwości związanych z nieodpowiednią ich pracą.

Zmiany zwyrodnieniowe stawów spotyka się u prawie wszystkich osób po 50. roku życia, ale nie tylko wiek jest przyczyną powstawania dolegliwości. Na bóle stawów szczególnie narażone są osoby aktywne fizycznie, sportowcy i wykonujący ciężką pracę fizyczną, którzy zbytnio obciążają stawy. Z drugiej jednak strony na bóle stawów narażone są także osoby nie zażywające ruchu, jak na przykład pracujący przy komputerze.

 

Kolagen jest chwytliwym marketingowo słowem. Na potrzeby reklamy wymyślono nawet coś takiego jak kolagen roślinny, choć PRAWDZIWY kolagen występuje tylko w organizmach kręgowców.

Kolagen w organizmie kręgowców przechodzi różne etapy "ewolucji" - łączy się w coraz bardziej złożone formy, począwszy od pojedynczych aminokwasów, które tworzą łańcuchy, fibryle i ostatecznie włókna (poniższy rysunek da Ci lepsze wyobrażenie na ten temat). Jedynie kolagen niskorzędowy, do postaci 3-helisy włącznie, może być rozpuszczalny w wodzie, a tym samym zachować AKTYWNOŚĆ BIOLOGICZNĄ (bardzo ważne!) poza organizmem żywym (np. w butelce kosmetyku).

kolagen na stawy - formy kolagenu

Praktycznie wszystkie apteczne suplementy diety pod nazwą "kolagen" są albo hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych bądź wieprzowych, albo zwyczajną żelatyną. Produkty te posiadają kolagen NIEAKTYWNY BIOLOGICZNIE, czyli nie wpływający w praktyczny sposób na Twój organizm! Mimo to dobrze się sprzedają, dzięki nazwie “kolagen” w składzie.

Kolagen na poziomie molekularnym (np. w postaci potrójnej helisy kolagenowej- zobacz rysunek po prawej) można w procesie tzw. hydratacji wyizolować z organizmu ryby, zachowując jego AKTYWNOŚĆ BIOLOGICZNĄ.

To właśnie Polakom udało się wyizolować kolagen ze skóry ryb, który zachowywał aktywność biologiczną poza organizmem macierzystym! Cała procedura jest oczywiście ścisłą tajemnicą, za ujawnienie której wiele by dały największe koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne. Sam fakt bioaktywności jest natomiast niezaprzeczalny...


Kolagen Naturalny jest już produktem o uznanej marce. Tylko w samej Polsce rozprowadzono już blisko 2.000.000 opakowań! Zarejestrowany jest w bazach Unii Europejskiej i posiada certyfikaty w licznych krajach (w tym amerykańskie FDA). Kolagen Naturalny:

  • powstał i zaistniał na rynku dzięki 100% udziałowi polskiego kapitału. Jest to nasz rodzimy produkt!
  • jako jedyny na świecie preparat może być przechowywany w szerokim zakresie temperatur od 5°C do 26°C. Nie ma na świecie drugiego takiego kolagenu w żywej, aktywnej biologicznie formie!
  • skutecznie walczy z niedoborami kolagenu w tkankach Twojego organizmu.TAK, chcę Teraz podjąć kolejny krok w kuracji moich stawów.


Dlatego też wybieram produkt:
  • całkowicie polski,
  • który cieszy się popularnością na całym świecie (niemal 2.000.000 sprzedanych produktów),
  • niezwykle wydajny - każde 50ml w opakowaniu wystarcza do 2,5 miesiąca!* (czyli opakowanie 200ml na 10 miesięcy!*),
  • zawierający wysoką koncentrację aktywnego biologicznie rybiego kolagenu, który jako jedyny jest w stanie nieinwazyjnie przeniknąć wgłąb naskórka i być przyswojony przez organizm
  • zawierający wyłącznie naturalne substancje.  kolagen do włosów GRAPHITE  100ml kolagen do włosów GRAPHITE  200ml
 

Kolagen
GRAPHITE 100 ml

Kolagen
GRAPHITE 200 ml

 

wystarcza do 5 miesięcy*

wystarcza do 10 miesięcy*
 

Cena: 254 187 zł

Cena: 508 297 zł

 
  Oszczędzasz 67 zł! Oszczędzasz 211 zł!
 

*Przy stosowaniu 2 razy dziennie na obszar o powierzchni równej mniej więcej powierzchni twarzy. W przypadku stawów może być to obszar nieznacznie większy lub mniejszy.


 
Powered by PopupXpert
 

DARMOWE Próbki Kolagenu Na STAWY

Przetestuj kolagen na własnej skórze!

Próbki za 0zł!

Oferta ograniczona czasowo


 
Powered by PopupXpert
 

DARMOWE Próbki Kolagenu Na STAWY

Przetestuj kolagen na własnej skórze!

Próbki za 0zł!

Oferta ograniczona czasowo