Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-ndz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kolagen Na Zmarszczki

Kolagen na zmarszczki

   

Jeśli martwią Cię pogłębiające się zmarszczki, to możesz o nich zapomnieć! Mamy dla Ciebie nowoczesny, najlepszy i w pełni skuteczny sposób na zmarszczki. Kolagen Naturalny w niemal cudowny sposób zadba o Twoją skórę, by była gładka i młoda.

Sekret działania odmładzających kosmetyków Colway kryje się w ich aktywnym składniku - rybim, aktywnym kolagenie. Ma on zbawienny wpływ na skórę wygładzając ją i likwidując zmarszczki. Kolagen ma tak korzystny wpływ nie tylko na zmarszczki, ale także na inne niepożądane zmiany skórne, jak: rozstępy, cellulitis, trądzik różowaty, blizny, żylaki i wiele innych.


Uwaga!

Kolagen Naturalny to białko pozyskiwane z rybich skór - jedyny słuszny, aktywny kolagen, który może skutecznie wpływać na tkankę skóry człowieka.

Wszystkie kosmetyki kolagenowe Colway posiadają właściwości wygładzające zmarszczki i na długo hamujące powstawanie nowych, gdyż jest to naturalna funkcja kolagenu. Aktywne biologicznie białko doskonale wnika w naskórek i przywraca jej młodość poprzez regenerację włókien kolagenowych i elastynowych, tworzących strukturę podporową skóry.

Kolagen Platinum zalecany jest do stosowania na zmarszczki twarzy ze względu na jego najczystszą postać. Jest także najbardziej odpowiednim środkiem kolagenowym do stosowania pod oczy.

Kolagen do twarzy Platinum to najlepszy środek do rewitalizacji cery dojrzałej i likwidacji bądź redukcji zmarszczek. Dokonuje nieinwazyjnego liftingu twarzy utrzymując zdrowy i młody wygląd skóry.





 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

  • Co to jest kolagen?
  • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
  • Czy kolagen się wchłania?


     
   
 
Powered by PopupXpert

DARMOWE Próbki Kolagenu Na Zmarszczki

Przetestuj kolagen na własnej skórze!

Próbki za 0zł!

Oferta ograniczona czasowo