Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kolagen do Picia

Kolagen do Picia

   

Choć niektórzy wykorzystują Kolagen Naturalny jako kolagen do picia, to już jako sam kosmetyk stanowi dostateczną rewelację - na tyle dużą, że naprawdę nie ma potrzeby handlowej czynić z niego panaceum (choć na takie określenie zasługuje z całą pewnością). Zobacz, dlaczego ludzie pili (i wciąż piją) Kolagen Naturalny i czy nadal jest taka potrzeba.


 

 

Sprzedany w prawie 2 000 000 sztuk w ciągu niecałych 9 lat,

wciąż po cichu, bez medialnego szumu, zdobywa setki
tysięcy zwolenników na całym świecie.

W latach 70-ych i 80-tych ubiegłego stulecia Polacy mogli szczycić się uznaną na całym globie szkołą biochemii białek, szczególnie tych morskich. Mieliśmy nawet specjalistyczny statek, przeznaczony do tego typu badań - “Profesor Siedlecki”.

 

Na przełomie 1985 i 1986 roku chemikom Pracowni Badań Spółdzielczości Rybackich w Gdyni - H. Kujawie, A. Michniewiczowi i M. Skrodzkiemu, udało się wyizolować z rybich skór molekuły kolagenu we wczesnym stadium ewolucji, który hydratując przy pomocy kwasów organicznych, utrzymywał stabilną strukturę potrójnej helisy POZA organizmem ryby!


Być może te słowa nie robią na Tobie większego wrażenia, jednak była to OGROMNA SENSACJA i podwalina pod powstanie Kolagenu Naturalnego.

Dopiero w 2004 roku system dystrybucji Colway i opracowanie formuły kolagenu wytrzymującego obecnie znacznie wyższe temperatury niż początkowe 15°C (obecnie do 28°C), pozwoliły na poważne wykorzystanie drzemiącego w 3-helisie potencjału.

 

Ten całkowicie naturalny kosmetyk nie tylko w wyraźny sposób poprawia stan cery (która starzeje się przecież m.in. z utraty kolagenu naturalnego), ale też bardzo dobrze sprawdza się jako preparat na oparzenia, blizny, trądzik, rozstępy itp. W końcu kolagen jest budulcem nie tylko skóry, ale i kości, stawów, organów wewnętrznych, naczyń krwionośnych itp. Nawet płyn komórkowy, w którym 'pływają' nasze tkanki to kolagen.

Nic dziwnego, że kolagen przenikający przez kolejne warstwy naskórka jest w stanie zdziałać wręcz cuda. Udowodnił to m.in. dr S. Batieczko, który po serii eksperymentów na Ukrainie w latach 2005-2008 również stał się propagatorem Kolagenu Naturalnego.

 

Jedynie produkty oparte na polskim rybim kolagenie mają zdolność aktywnego wnikania wgłąb epidermy. Nie potrafi tego, żaden inny kolagen (zazwyczaj bydlęcy) promowany przez światowe koncerny kosmetyczne. Powód tego jest prosty - nikomu innemu, poza polskimi biochemikami, nie udało się wyizolować kolagenu w aktywnej formie, który może wytrzymać w szczelnym słoiku wiele miesięcy.

 

 

Wspomniany wcześniej dr Batieczko również stosował kolagen do picia podczas swych eksperymentów. Niesamowite wręcz efekty terapii szczegółowo opisał w swej publikacji ''KOLAGEN - Nowa strategia zachowania zdrowia i przedłużenia młodości.''

 

Fala doniesień o piciu kolagenu i osiąganych efektach sprawiła, że producenci kosmetyku stworzyli nowy produkt oparty o aktywny kolagen - Colvitę. Zarejestrowaną jako suplement diety.