Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Kolagen Rybi

Kolagen Rybi

   

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkim. Stanowi 30% całkowitej masy białek w ciele i aż 70% masy białek skóry. U przeciętnego człowieka ważącego 75kg aż 7,5kg to kolagen!

Dlaczego warto stosować kolagen rybi?

Choć nie jest to proteina doceniana za młodu, to wraz z wiekiem nieunikniony ubytek kolagenu daje o sobie coraz częściej znać. Zmarszczki, siwienie to najmniej poważne następstwa niedoboru kolagenu. Gorzej, gdy przestają prawidłowo funkcjonować nasze stawy, kości, organy wewnętrzne czy naczynia krwionośne.

 

Już w wieku ok. 25-30 lat produkcja kolagenu ustrojowego zaczyna zwalniać - jedyną możliwością przyspieszenia jego produkcji jest dostarczenie go z zewnątrz, co pozwoli stymulować komórki kolagenowe do wzmożonej jego produkcji, a tym samym zachować piękno i zdrowie na długie lata.

 

Kolagen był znany medycynie i kosmetologii od dawna, jednak w głównej mierze nie był to kolagen rybi, a raczej ten pozyskiwany z bydła i świń. Nawet sam fakt, że byłby to kolagen rybi nie przesądzałby o jego skuteczności. Nikomu bowiem, przez wiele lat, nie udało się wyizolować kolagenu z organizmu macierzystego tak, aby pozostawał on dalej biologicznie aktywny poza środowiskiem “twórcy”. Do czasu…

'Polski' kolagen rybi sensacją kosmetologiczną!


Kolagen Inventia

 

Udało się to bowiem na przełomie roku 1985 i 1986 chemikom z Gdańska, którzy poddali taki kolagen (o strukturze potrójnej helisy) procesowi hydratacji. Okazało się, że nie tylko jest on w stanie “przeżyć” w odpowiednich warunkach poza organizmem ryby, ale również doskonale penetruje naskórek, po nałożeniu na ciało. Tak więc była to podwójna sensacja, niedoceniana w tamtych czasach, głównie przez fakt, że powyżej 15ºC potrójna helisa się despiralizowała, a kolagen stawał się tyle warty co ten w obecnej większości kosmetyków (czyli właściwie nic nie warty, poza funkcją nawilżającą).

 

Dopiero w XXI wieku naukowcom w pomorskich laboratoriach udało się podnieść maksymalną temperaturę przechowywania kolagenu(obecnie 28ºC), dzięki czemu możliwości, jakie posiada kolagen rybi, są w pełni wykorzystane.
 

Laboratoryjne badania dowodzą, że:

  • Kolagen Rybi firmy Colway może być polecany dla każdego typu skóry, jako bardzo skuteczny środek przeciwdziałający wiotczeniu skóry i pojawianiu się zmarszczek (na skutek przemęczenia lub wieku). Preparat jest całkowicie hypoalergiczny. KOGOTEST S.Cwyniki badań >>>
  • Ok. 95% osób stosujących Kolagen Rybi COLWAY zauważa widoczną poprawę napięcia i wygładzenia skóry. Laboratorium "ELLA"wyniki badań >>>

Kolagen rybi jest idealny na Twoją skórę, ponieważ:


głęboko nawilża i ujędrnia skórę,

spowalnia proces starzenia skóry,

regeneruje skórę i wyraźne ją odmładza,

wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,

powoduje rozjaśnienie i obkurczenie naczyń włosowatych,

pielęgnuje skórę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,

pielęgnuje skórę skłonną do alergii,

zmniejsza zmęczenie skóry,

regeneruje włosy i paznokcie,

skutecznie zastępujekrem na blizny,

regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych lub solarium,

wzmacnia zwiotczałą skórę piersi, brzucha, pośladków i ud

 

Rybi Kolagen Naturalny został również dostrzeżony przez rodzimą prasę wypowiadając się o nim w samych superlatywach.


Prasa o 
Kolagenie Naturalnym
<kliknij w obrazek i zobacz>

Wiedza dla zaawansowanych >>>