Kolagen Naturalny
Promocja! AteloKrem MC2 - tester - 10 saszetek :: 37,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Szampon Zagęszczający Włosy
117,00 zł
Trądzik różowaty

Trądzik Różowaty

   

Trądzik różowaty (łac. rosacea) na stan dzisiejszej wiedzy nie jest w pełni uleczalny. Jednak nie można się załamywać – choć sam problem nie jest obecnie uleczalny w całości, to jego widoczne objawy da się skutecznie zredukować.

Problem zaczyna się od pękania naczynek. Z czasem skóra staje się sucha, piekąca i coraz mocniej się czerwieni, pojawiają się grudki i krostki.


W jaki sposób dbać o skórę z trądzikiem różowatym?


Najbardziej niebezpieczna jest różnica temperatur. Wracając z mrozu do domu, odczekajmy kwadrans zanim sięgniemy po ciepłą herbatę. Szybka zmiana temperatur rozszerza i osłabia naczynia krwionośne.

Trądzik różowaty nie lubi zimna i wiatru, ale także sauny, solarium i przede wszystkim słońca, które niszczy kruche naczynia. Opalenizna nie tylko nie przykrywa rozszerzonych naczynek, ale dramatycznie pogarsza stan cery. Skórę trzeba chronić przez cały rok kremami z filtrami fizycznymi - dwutlenkiem tytanu i tlenkiem cynku. Także ze względu na światło jarzeniowe. Klimatyzacja również wysusza skórę i sprzyja uczuleniom na kremy.

Niebagatelną rolę odgrywa dieta - unikaj ciężkostrawnych oraz pikantnych pokarmów. Uważaj na gorące posiłki i napoje  oraz alkohol, gdyż te czynniki mogą nasilić i utrwalić rumień. Na niektórych negatywnie wpływa już kieliszek czerwonego wina.


Trądzik różowaty - jak pomóc


Ogromne znaczenie w przypadku trądziku różowatego ma właściwa pielęgnacja, ponieważ u osób dotkniętych trądzikiem różowatym często dochodzi do podrażnień po kosmetykach. Należy szukać kosmetyków nawilżających i łagodzących, a jednocześnie niezatykających porów, bez alkoholu, składników zapachowych, olejków eterycznych itp..

Jest jeszcze jedna bardzo istotna rzecz!

Przy leczeniu objawów trądziku różowatego należy wzmocnić kruche naczynka. Podstawowym spoiwem delikatnych naczynek, nadającym im elastyczności są przede wszystkim włókna kolagenowe.

Na stan dzisiejszy tylko jeden rodzaj kolagenu występującego w kosmetykach może pokonać barierę naskórka pozostając biologicznie aktywnym (i tym samym oddziałując na nasz organizm). Jest to hydrat rybiego kolagenu.

Jest on podstawowym składnikiem Kolagenu Naturalnego - produktu, który bez nagłośnień medialnych podbija światowe rynki kosmetyczne, sprzedając się w liczbie niemal 2,000,000 sztuk w ciągu zaledwie dziewięciu lat.

Wyniki testów wskazują że Kolagen Naturalny, zawierający rybi bioaktywny kolagen, wzmacnia i uelastycznia skórę. Dzięki temu w znacznym stopniu łagodzi objawy trądziku różowatego oraz trądziku zwykłego.

W niezależnym badaniu przeprowadzonym przez laboratorium "ELLA" wzięły udział 24 osoby (wiek 39-78 lat, większość w wieku średnim), z czego pięciu badanych miało objawy trądziku różowatego. Po skończeniu badania cała piątka stwierdziła, że Kolagen Naturalny złagodził objawy tej dolegliwości.


Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć twarz Pani Doroty Porwoł w trakcie stosowania Kolagenu Naturalnego. Ocenę skuteczności Kolagenu pozostawiam Tobie:Przed stosowaniem Kolagenu

Po miesiącu stosowania Kolagenu

Po około 5 miesiącach stosowania kolagenu
  
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

  • Co to jest kolagen?
  • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
  • Czy kolagen się wchłania?


     
   
 
Powered by PopupXpert

DARMOWE Próbki Kolagenu Na TRĄDZIK RÓŻOWATY

Przetestuj kolagen na własnej skórze!

Próbki za 0zł!

Oferta ograniczona czasowo


NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny