Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Książka "Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale"

Pojemność: Książka drukowana 240 stron

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny


Cena:

37,00 zł

Zamówienia telefoniczne: +48 85 652 02 01


[Informuj o promocjach]

 
NOWOŚĆ !!

 

KSIĄŻKA
"BUDUJ ŻYCIE ODPOWIEDZIALNIE I ZUCHWALE"

- Kamila Rowińska -

 

SKU: 9788394731151

 

Efekty 
działania kolagenowego żelu do mycia twarzy

Książkę „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” napisałam wtedy, kiedy przeszłam przez największe „sztormy” mojego życia. Śmierć mamy, ojczyma, diagnozę guzów piersi, rozwód.

Dlatego jest niezwykle osobistą pozycją, zawierającą prywatne historie oraz ćwiczenia coachingowe, po które sięgnęłam po to, aby:

 • odkryć swoją życiową misję oraz wartości,

 • odbudować wiarę i pewność siebie, 

 • pozbyć się blokujących mnie przekonań,

 • odkurzyć marzenia i sięgnąć po nie.

Książka, w krótkim czasie stała się bestsellerem, a teraz doczekała się III wydania!

 

TERAZ TY SIĘGNIJ PO NIĄ !
 
 
 

Substancje aktywne zawarte w kolagenowym żelu do 
mycia twarzyOPIS:

Świat wokół nas jest niestały, a my jesteśmy pełni pytań i niepewności. Zapracowani, niewyspani, nakręceni, w pogoni za lepszym jutrem, staramy się sprostać wymaganiom świata. Media, pieniądze, moda, kariera, hedonizm, szczątki wartości, brak wiary i pewności siebie… to wszystko wybija z rytmu i prowadzi do zagubienia.
 
Czy miewasz czasami takie chwile, gdy Twoje życie zaczyna kręcić się w szybkim tempie, dzień po dniu wykonujesz rutynowe czynności i nagle łapiesz się na refleksji, że „coś” powinieneś zmienić?
 
Chcesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? Sprawdzić stan swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?
 
ZATRZYMAJ SIĘ!
Pochyl się nad swoim życiem. Nad swoimi wartościami, misją życiową, marzeniami, celami, rolami, które pełnisz.
 
SPRAWDŹ, czy wszystko zmierza w tym kierunku, jakiego naprawdę pragniesz, a jeśli nie…

ZACZNIJ NA NOWO Z MOJĄ POMOCĄ!
 
 

krem do twarzy Colway International
  O czym jest?

Książka „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” zawiera 240 stron konkretnego materiału wraz z ćwiczeniami, dlatego łatwiej określisz swoją misję, wartości oraz ścieżkę, jaką pragniesz podążać.
 
Już po lekturze kilku rozdziałów przełamiesz nieśmiałość i zamiast stać w miejscu ruszysz do działania, zachwycając i inspirując swoją postawą innych.
 
Nowe, III wydanie bestsellera Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale dodatkowo urzeka nowym, bardziej przejrzystym składem, kolorem i wysoką jakością druku. Zachwyci Cię głębokimi barwami, wyraźnymi szczegółami oraz ilustracjami. To pozwoli Ci na to, aby zatrzymać się i lepiej przyswoić treści w niej zawarte.
 
Sprawdzone i niezawodne ćwiczenia wykonasz w zaciszu domowym, w skupieniu, dzięki czemu możesz spokojnie zastanowić się nad kluczowymi tematami dłużej lub wrócić do nich, jeśli uznasz to za koniecznie.
 

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia:

 • poznaj i czerp inspirację z historii, która nadaje się na scenariusz do filmu,
 • wykonaj „Koło życia”, aby spojrzeć na kluczowe obszary swojego życia, z dystansu,
 • odkryj swoje wartości, wykonując jedne z trudniejszych ćwiczeń coachingowych,
 • zaprojektuj swoje wymarzone życie i skonfrontuj się ze swoimi wymówkami,
 • pokonaj bariery do osiągania swoich celów,
 • przyjrzyj się swoim przekonaniom i sprawdź, które z nich ograniczają Twoje działania,
 • naucz się wytyczać skutecznie swoje cele,
 • stań się człowiekiem silnym i proaktywnym! 


  Sięgnij po 240 stron motywacji, refleksji, ćwiczeń i inspiracji!

 

Kolagenowy żel do mycia twarzy - sposób użyciaKim jest autorka książki?

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
 
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
 
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
 
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych.
 
Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
 
 
 
 
Za co cenią książkę Ci, którzy już ją przeczytali?
 
 

TERAZ TY ZACZNIJ KREOWAĆ DALSZE ETAPY SWOJEGO ŻYCIA!

 
„Zasługujesz na miłość, szczęście, bogactwo, szacunek, podziw, sukces i spełnienie swoich marzeń“.
 
Gdzieś z tyłu głowy pojawia się głos, który podpowiada Ci „chcę więcej“. Zaraz po nim przychodzi zniechęcenie „nie dam rady, to nie dla mnie“.
 
Przyglądasz się ludziom, którzy odnoszą sukcesy i zastanawiasz się, co mają takiego w sobie, że idą naprzód? Podnoszą się po niepowodzeniach, są szczęśliwsi, bije od nich pozytywna energia!
 
W psychologii sukcesu już dawno ustalono co kryje się za pewnością siebie i poczuciem spełnienia. Poznaj te strategie i wykorzystaj w swoim życiu!

 
Masz tylko jedną szansę na to, aby przeżyć swoje życie tak, jak pragniesz.
 
Jak by ono wyglądało, gdyby Twoja wewnętrzna siła wzrosła?

 
Od 1999r. pracuję z ludźmi nad zwiększeniem ich efektywności biznesowej. Ich sukcesy biznesowe są możliwe jedynie wtedy, gdy towarzyszy im poczucie sprawczości, siły i pewności, że są w stanie pokonać trudności.
 
Kiedy byłam malutkim dzieckiem trafiłam do domu dziecka. Czułam się niechciana, porzucona, nic nie warta. Gdy dorastałam, zmagałam się z poczuciem bycia gorszą, ponieważ nie wychowałam się w kochającej, wspierającej rodzinie. Brakowało mi wiary w siebie i swoje możliwości. Tęskniłam za kimś, kto powie „Kamilo wierzę w Ciebie, jesteś ważna, dasz radę, zasługujesz na wspaniałe życie”.
 
Rozpoczęłam pracę nad sobą, dzięki której, pomimo trudnego życiowego startu, zaczęłam odnosić sukcesy i realizować swoje marzenia. Gdy w Laboratorium Psychoedukacji pojawiły się pierwsze elitarne studia coachingowe bez wahania rozpoczęłam je, aby móc wspierać innych w budowaniu ich wewnętrznej siły. Być może również Ciebie lub bliskie Ci osoby.
 
Znam to uczucie, które towarzyszy nam w trudnych chwilach, przeżyłam trudny czas w domu dziecka, doświadczyłam smutku rozwodu. Przeszłam przez bezradność i samotność, gdy zdiagnozowano u mnie 9 guzów piersi, doświadczyłam śmierci moich rodziców.
 
Pomimo tego dziś jestem szczęśliwą mamą, żoną, spełnioną kobietą. Odnoszę spektakularne sukcesy zawodowe, spełniam swoje marzenia.
 
To nie przypadek, że jestem w tym miejscu. Rocznie kilkanaście tysięcy osób przychodzi na moje wystąpienia i szkolenia. Drugie tyle czyta książki mojego autorstwa, a następnie poleca je swoim bliskim. Dlaczego? Ponieważ jestem skuteczna!
 
Nie obiecam Ci cudów.
Niczego nie zrobię za Ciebie.

 
Pokażę Ci jednak, jak ja to robię. Jak buduję swoją pewność siebie i siłę wewnętrzną. Ponieważ ona nie została nam dana raz na zawsze. Ją się buduje. Każdego dnia.

 
Zbuduję ją z Tobą. Zacznijmy TERAZ!

 

Dowiedz się, jakie ćwiczenie wykonuję rano, które daje mi dużo energii i nastawienie na sukces na cały dzień. 
Również zacznij wykonywać to ćwiczenie!

 Bonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik


Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt