Infolinia: 0 886 886 886 (godz. 8.00-20.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Sprzedaż jest NAJWAŻNIEJSZA - Broszura

Pojemność: wersja drukowana - 8 kartek

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny


Cena:

7,00 zł

Zamówienia telefoniczne: +48 85 652 02 01


[Informuj o promocjach]


SPRZEDAŻ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Jarosław Zych

 
wersja drukowana
8 stron
 
Cytat:
 
"Jeszcze 40 lat temu światem rządzili wytwórcy dóbr. Producenci. Miliony ton stali wytapianej w hutach, kwintali z hektara, pogłowia trzody chlewnej, węgla wydobywanego z kopalń – to były wyznaczniki rozwoju i sukcesu. Ale to się dawno skończyło. Z całym szacunkiem dla heroizmu pracy górnika przodkowego – jego poświęcenie nie jest warte dziś kompletnie nic, jeżeli gruby pan Heniu z kompanii węglowej sprytnie nie obcyndoli całego fedrunku…
 
Gospodarka wolnorynkowa musi znajdować się w ciągłym stanie lekkiej nadpodaży wszystkiego. Wtedy działa. Kto zatem nakręca mechanizmy ekonomiczne planety? Od kogo zależy popyt na wszystko absolutnie, czego wydobywa się lub wytwarza zawsze odrobinę za dużo? Kto obecnie decyduje o rozwoju gospodarczym świata? To oczywiste – Sprzedawcy!
 
Czy na tej sali znajdują się zawodowi, rasowi sprzedawcy przez duże „S”? Jeżeli tu są – to proszę, byście… nie, nie! W żadnym wypadku Wy nie wstawajcie! Siedźcie wygodnie, na takim luzie, na jaki te okropne krzesła pozwolą, byście założyli nogę na nogę, jeżeli macie na to ochotę. Albo na szyję, bo niektóre panie, ćwiczące jogę i to potrafią. Albo na szyję koledze…
 
Chodzi mi o to, byście poczuli się komfortowo, byście poczuli się wyluzowani, byście poczuli się dumni, byście poczuli się ważni.
Bo jesteście bardzo ważni.
 
Producenci dóbr zależą teraz od Was, a nie Wy od nich, jak było przez wieki. Właściciele biznesów MLM do których przystąpiliście, zależą od Was, a nie Wy od nich! I ja również zależę od zdolności kreowania popytu przez ludzi mojej organizacji!
 
Powiem Wam teraz coś, co powinno wprawić Was w dobry nastrój. Powiem Wam dlaczego jesteście najważniejsi…
 
Kogo we wszystkich polskich gazetach w rubryce PRACA poszukują pracodawcy?
Czy może fizyków?
Muzyków skrzypcowych?
Geodetów?
Botaników?
A może operatorów obrabiarki?
 
...Nie.
 
Jeżeli w ogóle poszukują operatorów czegoś tam, to najwyżej operatorów koparki ręcznej…
A tak naprawdę to niemal wszyscy poszukują Sprzedawców!
 
Rasowy sprzedawca, to dziś prawdziwe panisko na rynku pracy. To święta krowa. Nikt mu nie zagląda w życiorys. Tak silne jest zapotrzebowanie na tych, którzy przywracają firmom płynność finansową i nadzieje. Rasowy sprzedawca przebiera dziś w ofertach pracy jak w ulęgałkach. Do niego zalecają się wszyscy. O niego zabiegają wszyscy. Co się będziemy oszukiwać? Wy też o niego zabiegacie, tęskniąc za swoją wielką strukturą w MLM. I ja również o niego zabiegam.
 
Problem wszak polega na tym, że uczelnie produkują taśmowo miliony bezrobotnych chemików, kulturoznawców, ekonomistów, bankowców, muzyków, fizjoterapeutów, ale nie produkują rasowych sprzedawców.
 
No właśnie… Dlaczego, do trąby, można uzyskać tytuł inżyniera kolejnictwa wąskotorowego, albo magistra pszczelarstwa, a nie magistra akwizycji? Dlaczego nie ma dyplomów dla najlepszych specjalistów w najbardziej, jak się okazuje, poszukiwanym współcześnie zawodzie? Przez taki właśnie absurd zostałem w życiu nieukiem bez żadnego wykształcenia… Tylko niech mi ktoś w nie próbuje powiedzieć, że na przykład w Wyższej Szkole Handlowej kształcą z umiejętności skutecznej sprzedaży…
 
Powiem Wam teraz trochę prawdy.
 
Takiej, której nie przeczytacie w żadnych książkach, ani nie usłyszycie na żadnych szkoleniach. To, co Wam powiem wynika z wiedzy, jaką się posiada, kiedy już jest się właścicielem firmy MLM.
 
Powiem Wam też kim są sprzedawcy…
czym jest sprzedaż…
i co nie jest sprzedażą…
 
Powiem jak wiele od sztuki sprzedaży zależy w całym naszym życiu, nie tylko w marketingu sieciowym…
 
Ale także, co jest raczej niemożliwe bez sprzedaży, w biznesie, który sobie wybraliście.
 
Sprzedawcy to artyści i rzemieślnicy jednocześnie. Ja ich rozpoznaję z daleka. Lgnę do nich, bo jesteśmy z jednego plemienia. Na nich stawiam. Ich uwielbiam.
 
Bo w tym biznesie sprzedaż jest najważniejsza!"
 
 
 
Autor: Jarosław Zych
Autor tekstu jest prezesem i współtwórca Colway – rdzennie polskiej sieci marketingu sieciowego. „Rasowy sprzedawca”, czyli praktyk sztuki sprzedaży od 30 lat. Posiadacz kilku spektakularnych, nigdy nie pobitych rekordów w tej dziedzinie.
 
W latach 80-tych żywa legenda środowiska akwizytorów. Twórca schematów prezentacji handlowej, narzędzi menedżerskich, programów szkolenia sprzedawców i telemarketerów. Autor licznych artykułów i skryptów na ten temat.
 
Nauczyciel działania skutecznego, instrumentów kreowania popytu i technik zamykania sprzedaży. Inspirujący mówca, autorytet i strateg marketingowy. Człowiek „o kilku życiorysach”, globtroter, samouk, erudyta z wiedzą teleturniejową i wszechstronnym doświadczeniem. Reformator i skandalista.
 
Wykłada i pisze także na liczne, inne tematy, a ostatnia jego książka „Witamina C-olway” wywołała spore poruszenie wśród konsumentów suplementów diety.
 
 

 
 
Książkę o Witaminie C możesz nabyć tutaj:
 

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt