Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Colamina

Pojemność: 100 kapsułek

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny

Producent: Colway

Cena:

157,00 zł

Zamówienia telefoniczne: +48 85 652 02 01


[Informuj o promocjach]

 

 

 


Suplement Diety

COLAMINA

100 kapsułek

 

Unikalne połączenie
Wapiennych Alg Morskich
i Koloidalnych Pierwiastków
Mineralnych

Omega Complex

Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełniają pierwiastki kopalne z dwóch unikalnych źródeł geologicznych. Został stworzony w oparciu o wapienne algi atlantyckie oraz minerały koloidalne.

Głównym składnikiem Colaminywapienne algi z rodz. Lithothamnion – pozyskiwane ze złoża roślinnego, znajdującego się pod dnem Morza Północnego - wyjątkowy morski kompleks najbardziej przyswajalnych form wapnia: aragonitu i waterytu, a także bioaktywnego magnezu oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.

Drugim komponentem Colaminy są koncentrowane, koloidalne pierwiastki mineralne pozyskiwane z jedynego takiego miejsca na świecie, w Utah. Złoże to powstało przed 100 milionami lat na bazie kilkuset gatunków roślin, rosnących na nadzwyczajnie żyznych glebach niespotykanych w obecnych warunkach.

70 minerałów bioorganicznych o niezwykle wysokim stopniu wchłanialności m.in.: wapń, fosfor, potas, sód, magnez, siarka, jod, selen, miedź, cynk, bor, molibden, beryl, lit, chrom, mangan, żelazo, tal, wanad oraz wiele innych - stanowi wyjątkowo cenne źródło pierwiastków śladowych, pozwalających na kompletną remineralizację organizmu.

Colamina jest częścią programu suplementacyjnego COLWAY.

Kolagen Naturalny Graphite - skład INCI
    SKŁADNIKI Colaminy:


Algi morskie (gatunki z rodziny Lithothamnion), żelatyna rybia (kapsułka), Koloidalne minerały roślinne, substancja przeciwzbrylająca (węglan wapnia).

Składniki w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję:


 Składniki

2 kapsułki
(515mg)


% RWS*
 
Algi (gatunki z rodz. Lithothamnion
)
700 mg
-
 
Koloidalne minerały roślinne

100 mg
-

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
Zawartość netto: 100 kapsułek po 515mg (51,5g).

Omega Complex - sposób użyciaZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

2 kapsułki dziennie, popić połową szklanki wody.
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

ColamiD - Ważne!Ważne:
Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.Made in Poland/UE. Nr zezwolenia GIS-ŻP-SD-4230-06598/KC/16

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci.


Bonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

  • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
  • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
  • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.

Cena:

157,00 zł

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt