Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

kolagen w tabletkachOto 9 Faktów, Które Odróżniają
Kolagen w Tabletkach COLVITA
Od Innych Tabletek z Kolagenem

 

Czy wiesz, że w niemal każdych tabletkach z kolagenem znajdziesz jedynie "martwy", nieaktywny biologicznie kolagen? Dlatego to najlepszy moment na poznanie COLVITY - PIERWSZYCH NA ŚWIECIE TABLETEK  Z AKTYWNYM KOLAGENEM NATURALNYM!


Gdy w 2005 roku dr Siergiej Batieczko, doktor nauk medycznych i autor 32 książek na temat profilaktyki i rehabilitacji, zbadał i przeanalizował skład Kolagenu Naturalnego, rzucił na szalę cały swój autorytet i zawodową karierę. Zaczął zalecać doustną aplikację tego kosmetyku (!), nie zważając na fakt, że Kolagen Naturalny zarejestrowano jako kosmetyk przeznaczony do aplikacji na skórę...

Wydawać się może, że to całkowicie nieodpowiedzialne i ryzykowne…

Jednak skład kosmetyku kazał przypuszczać, że spożywanie go będzie on nie mniej skuteczny niż przy aplikowaniu na skórę. Wszak na jego skład składają się wyłącznie naturalne substancje, które budują również Twój organizm.

Gdy po paru miesiącach badań nad efektywnością Kolagenu Naturalnego przyszedł czas na pierwsze podsumowania…

Rezultaty przekroczyły najśmielsze oczekiwania!

Uzyskane przez dr Siergieja Batieczkę Spektakularne Efekty (opisane w jego książce "Kolagen. Nowa strategia zachowania zdrowia i przedłużenia młodości") stały się potężnym impulsem do stworzenia COLVITY - kolagenu w tabletkach Colway, o którego fenomenie dowiesz się za chwilę. Już w następnym roku otrzymał on do przetestowania pierwsze tabletki...

Otrzymał więcej niż się spodziewał

Kolagen w tabletkach Colvita zawiera bogaty kompleks aminokwasowo -mineralno -witaminowy. Suplement bardzo szybko pokazał szerokie spektrum swoich możliwości.

Colvita dostarczy wszystkich składników budulcowych kolagenu, a zatem i tkanki łącznej. I to wszystko bez potrzeby zbytniego zaangażowania procesów trawiennych! Beż niemal żadnych strat energetycznych. Kolagen wchłonie się prawie w 100% bezpośrednio do Twego krwioobiegu!


Czy wiesz, że...

Od 2007 roku Colvita sprzedała się już w ponad 700 000 opakowań. Bez głośnych reklam w telewizji. Bez masowego wystawiania produktu w aptekach. Głównie dzięki zadowolonym klientom, którzy polecają Colvitę swoim znajomym.


"...Ale na rynku jest przecież wiele suplementów kolagenowych"


Kolagen to słowo niezwykle chwytliwe marketingowo. Na potrzeby reklamy wymyślono nawet twór taki jak kolagen roślinny, choć PRAWDZIWY kolagen występuje tylko i wyłącznie w organizmach kręgowców. Pamiętaj - wszelkie inne produkty tak nazywane to, delikatnie mówiąc, nadużycia semantyczne...

Kolagen w organizmie kręgowców przechodzi różne stadia swej "ewolucji" - od pojedynczych aminokwasów, które łączą się w łańcuchy, fibryle i ostatecznie włókna (poniższy rysunek da Ci lepsze wyobrażenie na ten temat). Jedynie kolagen niskorzędowy, do postaci 3-helisy włącznie, może być rozpuszczalny w wodzie, a tym samym zachować AKTYWNOŚĆ BIOLOGICZNĄ poza organizmem żywym! (np. w butelce kosmetyku).

kolagen w tabletkach - formy kolagenu

Praktycznie wszystkie apteczne suplementy diety pod nazwą "kolagen" są albo hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych bądź wieprzowych, albo zwyczajną żelatyną. Produkty te posiadają kolagen NIEAKTYWNY BIOLOGICZNIE, niemal nie wpływający na Twój organizm! Mimo to dobrze się sprzedają, dzięki nazwie "kolagen" w składzie.

Badania przeprowadzone przez dr Batieczko kazały mu wysnuć wnioski, że już 0,4 grama suchej masy kolagenu z COLVITY (mniej niż 4 tabletki) zapewnia porcję aminokwasów odpowiadającą wartości anabolicznej 18-20 gramów hydrolizatów kolagenowych! (źródło: S. Batieczko - "Kolagen. Nowa Strategia Zachowania Zdrowia i Przedłużenia Młodości") CZYLI 45- 50 RAZY WIĘKSZĄ !!!

Kolagen na poziomie molekularnym (np. w postaci 3-helisy) można wyizolować z organizmu ryby, zachowując jego AKTYWNOŚĆ BIOLOGICZNĄ przez wiele miesięcy.  Nie jest to jednak ani łatwe (nawet największe koncerny kosmetologiczne tego nie potrafią), ani tanie...


Oto 9 Faktów, Które Odróżniają COLVITĘ od Niemal Każdego Innego Kolagenu w Tabletkach


Kolagen w COLVICIE
Kolagen w niemal wszystkich pozostałych suplementach
‘Żywy’, AKTYWNY ‘uśmiercony’, niemal całkowicie obcy dla organizmu
doskonale przyswajalny (anaboliczność na poziomie 98,96%) słabo przyswajalny (na poziomie ‘kolagenowych’ produktów spożywczych)
niemal w całości wykorzystany na budowę nowych białek duża część zostaje wydalona, albo zamieniona na energię
poddany skomplikowanym i długotrwałym procesom hydratacji i liofilizacji, tak by nie uszkodzić delikatnych wiązań peptydowych poddany prostej technologicznie hydrolizie, niszczącej wiązania peptydowe białek i “uśmiercającej” kolagen
pozyskiwany z wyselekcjonowanych rybich skór pozyskiwany ze skór i innych tkanek świń, krów itp. - powszechnego i taniego surowca
izolowany na poziomie molekularnym (jeszcze rozpuszczalnym w wodzie) - w postaci 3-helisy izolowany w dojrzałej formie włóknistej, już nierozpuszczalnej w wodzie
skład Colvity jest w 100% naturalny skład tabletki często zawiera chemiczne dodatki
tabletki wzbogacona o NATURALNĄ witaminę E i doskonale przyswajalny ekstrakt z alg morskich tabletka najczęściej zawiera syntetyczne witaminy i słabo przyswajalne mikroelementy,
nie potrzebuje enzymatycznych procesów trawiennych, wchłania się nawet bezpośrednio z jelit. Organizm na jego strawienie zużywa minimum energii. zużywa dużo więcej energii na przetrawienie 'martwego' kolagenu

REWOLUCJA wśród suplementów z kolagenem

 

Wydzielony z ryby kolagen poddaje się procesowi liofilizacji, czyli kontrolowanego usuwania wody. Tak powstaje liofilizat zawierający zaledwie 2% wody i 98% czystego białka.

Nikt inny i nigdzie poza Polską nie pozyskuje kompletnego zestawu wszystkich aminokwasów tworzących helisę kolagenową w drodze liofilizacji.


Wyjątkowy skład kolagenu w tabletkach Colvita


Żaden składnik Colvity, nie znalazł się tam przypadkowo. Każdy komponent wspólnie z pozostałymi tworzy unikalny kompleks aminokwasowo- witaminowo- mineralny. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak wyjątkowe, wręcz ekskluzywne półprodukty są częścią jednej tabletki.

Przykładowo LIOFILIZAT KOLAGENU powstał w wyniku niezwykle skomplikowanego procesu liofilizacji hydratu kolagenu rybiego. Z całego świata jedynie 2 polskie ośrodki potrafią przeprowadzić liofilizację kolagenu w odpowiednio wysokiej jakości.

Liofilizat Kolagenu jest w 98,96% anabolizujący - prawie w całości zostanie wykorzystany do budowy nowych białek. Nikt nigdy na całym świecie nie osiągnął wyższej anaboliczności dla izolatu białkowego! Kolagen taki nie zostaje wydalony lub zamieniony na energię, co w znacznym stopniu ma miejsce w przypadku potraw i innych suplementów diety.

 

Czy wiesz, że...

Już maleńka, niemal nic nie ważąca porcja liofilizatu kolagenu zawartego w Colvicie, zapewnia żołnierzowi, himalaiście, sportowcowi czy kosmonaucie pełnowartościowe białko na wiele dni...

 

MORSZCZYN PĘCHERZYKOWATY uważa się za najcenniejszą suplementacyjnie roślinę na świecie! Zbierają go wyspecjalizowane w tym celu firmy francuskie wyłącznie z ściśle określonych obszarów (archipelag Brehat, okolice Sillon de Tabert, odcinki wybrzeża Irlandii). Na niezwykle bogaty skład mineralny tych alg wpływ mają m.in. pływy oceaniczne, a nawet pora dnia podczas zbioru (!).

Algi morskie mają zdolność gromadzenia wszelkich mikroelementów, zawartych w morskiej wodzie. Dlatego w XXI wieku robią tak zawrotną karierę w medycynie, kosmetologii czy dietetyce.

Nawet WITAMINA E zawarta w Colvicie to nie ta sama, którą znajdziesz w aptece. Istnieje kilka jej form, zarówno tych naturalnych jak i syntetycznych. Większość z nich nie przyswaja się w zadowalającym stopniu (naturalne znacznie lepiej). W 2009 roku w składzie Colvity zagościła naturalna witamina E (octan D alpha tokoferolu), będąca jak dotąd najlepiej przyswajalną spośród wszelkich suplementów. Witamina E chroni najważniejszy bastion młodości i witalności - kod DNA komórek skóry. Colvita:

 • poprawia wygląd i gęstość skóry
 • zawiera kolagen odpowiadający za ciągłą odnowę komórek ciała
 • dostarcza wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i tkanki łącznej
 • ma w składzie witaminę E chroniącą kod DNA komórek skóry - bastion młodości i witalności

Colvita nie jest panaceum na wszystkie dolegliwości, lecz wyśmienitym suplementem, bogatym w niezbędne składniki, witaminy, mikro- i makroelementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Colvita jest jedynym na świecie suplementem z liofilizatem aktywnego biologicznie kolagenem. Odpowiada w pełni wyzwaniom odkryć naukowych, jakie przyniósł nam XXI wiek.


 

Czy mając świadomość, że niemal każdy kolagen w tabletkach zawiera NIEAKTYWNY BIOLOGICZNIE hydrolizat, nie czułabyś, że całkowicie niepotrzebnie trwonisz swoje pieniądze? Czy to nie tak, jakbyś właśnie spuszczał WŁASNE pieniądze w toalecie? Jak będziesz się czuć, WIEDZĄC JUŻ, że tabletka, którą łykasz, zawiera kolagen "martwy", zwany "padliną peptydową"?

Jeżeli jednak fakty, o których mogłeś przeczytać powyżej pomogły Ci otworzyć oczy i zdecydowałaś się na Colvitę to wiedz, że wybierasz produkt:

 • całkowicie polski, jednocześnie unikalny na skalę światową,
 • któremu zaufało już kilkaset tysięcy klientów z całego świata,
 • który, jako JEDYNY NA ŚWIECIE (!) zawiera wysoką koncentrację aktywnego biologicznie liofilizatu rybiego kolagenu,
 • mający szerokie spektrum działania,
 • który, poprawia wygląd i gęstość skóry,
 • zawierający wyłącznie naturalne substancje wysokiej jakości.kolagen w tabletkach Colvita 60 kaps. kolagen w tabletkach Colvita 120 kaps.

COLVITA 60 kaps.

COLVITA 120 kaps.


Cena: 167 zł


Cena: 317 zł

       


Bonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.

       


 

P.S.: Kolagen Naturalny naprawdę jest produktem wyjątkowym. Nie pisałabym o tym, gdybym nie miała na to dowodów. Jego skuteczność potwierdziło wiele wnikliwych testów i badań, prowadzonych na całym świecie. Część z nich znajdziesz tutaj >>