Kolagen Naturalny
Promocja! Złoty Zestaw Atelo COLWAY :: 668,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Colaceum - wielofunkcyjny wosk
57,00 zł
Zmarszczki

ZMARSZCZKI

   

Dlaczego powstają zmarszczki?


Główną przyczyną powstawania zmarszczek jest po prostu... starzenie się organizmu, a dokładniej "umieranie" kolagenu ustrojowego, ale o tym dowiesz się więcej w następnych akapitach. Być może będzie to dla Ciebie nowością, ale tempo starzenia się Twojej skóry, jak i całego organizmu zależy w znacznej mierze od Twojego trybu życia.

Najczęstszą przyczyną przyspieszonego powstawania zmarszczek jest nadmierne i/lub nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego, głównie podczas opalania (także opalanie w solarium). Gdyby skóra nie była narażona na działanie promieni UVA i UVB, pierwsze zmarszczki pojawiłyby się dopiero... po 60-tce. Inne czynniki utrudniające zachowanie pięknej i zdrowej cery to m.in.: niewłaściwe odżywianie, palenie papierosów, gwałtowne odchudzanie, nieprawidłowa pielęgnacja skóry, spadek poziomu hormonów, stresujący tryb życia, klimatyzacja, nadmierna i nie kontrolowana mimika. Do tego dochodzą również czynniki genetyczne.


Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki?


Pierwsze zmarszczki starcze pojawiają się w wieku około 40 lat. Jednak proces starzenia rozpoczyna się już ok. 25- 30 roku życia. Pojawiają się wówczas pierwsze niedobory kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych będących dla skóry swoistym rusztowaniem. Poniższy film WIDEO wyjaśni to Tobie bardziej obrazowo:

Z czasem pozbawione budulca włókna elastyny i kolagenu ulegają osłabieniu. Wolne rodniki i toksyny niszczą włókna, a w organizmie spada poziom substancji (np. miedzi, witaminy A, C, E) stymulujących naturalną produkcję kolagenu. Efektem tych procesów jest zwiotczenie skóry, powstawanie zmarszczek, wysuszanie i szorstkość oraz utrata właściwego kolorytu skóry. Do tego po 30-tym roku życia, praktycznie u każdego człowieka rozpoczyna się zanik gruczołów łojowych i potowych oraz postępujące wysychanie skóry.


Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?


Aby cieszyć się dłużej zdrową skórą przede wszystkim powinniśmy zmienić nasze przyzwyczajenia. Szczególnie te, o których czytałaś w pierwszym akapicie. Powinniśmy unikać nadmiernego opalania. Jeżeli już musimy wyjść na słońce to chrońmy twarz kremami z filtrem przeciwsłonecznym. Nośmy okulary przeciwsłoneczne z dużymi szkłami. Dzięki temu ochronimy skórę wokół oczu. (jest to najbardziej delikatna skóra i tam powstają pierwsze zmarszczki). Nie zapominajmy również o tym by pić dużo wody. Przyjmujmy witaminy A, B, C, E. Stosujmy Kolagen Naturalny w żelu który w znacznym stopniu pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu w skórze.


Jak działa Kolagen Naturalny na zmarszczki?


Dr S. Batieczko, autor 32 książek, w tym publikacji poświęconej kolagenowi, na podstawie obserwacji i wywiadów z pacjentami w latach 2005-2008 (gdy prowadził na Ukrainie badania nad Kolagenem), stwierdził, że regularne stosowanie hydratu kolagenu rybiego usuwa w 100% zmarszczki suche i wygładza zmarszczki starcze.

Na podstawie osiągniętych wyników wysnuł również inne jeszcze ciekawsze wnioski. Otóż u osoby w średnim wieku 35-40 lat, żyjącej w naszym klimacie i posiadającej raczej jasną, normalną bądź mieszaną cerę, prowadzącej zdrowy tryb życia (bez nałogów, zachowującej stały poziom mikro- i makroelementów, wolnej od ciągłego stresu itp.), nie narażającej się zbytnio na szkodliwe czynniki klimatyczne (nadmiar słońca, wiatr itp.)  - 110-130 dniowa aplikacja Kolagenu Naturalnego NIE MOŻE nie zatrzymać powstawania nowych zmarszczek na kolejne KILKADZIESIĄT nawet miesięcy w miejscach systematycznego nakładania preparatu.


Zdjęcia w konwencji "przed i po" zastosowaniu kolagenu

 

W klinice dr Simona Ouriana - słynnego chirurga plastycznego, w Beverly Hills (LA) wykonano testy na skuteczność Kolagenu Naturalnego firmy Colway. Testy zostały wykonane w standardzie amerykańskim, a wyniki przedstawiono w popularnej konwencji "przed i po". Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia, przed rozpoczęciem 4-tygodniowego testu.


PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PRZED
<kliknij, by powiększyć>


 

Zdjęcia przedstawiające efekty uzyskane przez obie panie na koniec testu znajdziesz na kolejnej stronie, po kliknięciu w poniższy link. Dowiesz się również dlaczego kolagen w większości kremów w praktyce nie działa...
 

NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny