Kolagen Naturalny
Promocja! AteloKrem MC2 - tester - 2 saszetki :: 17,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Omega Complex
179,00 zł
Zmarszczki

ZMARSZCZKI

   

Dlaczego powstają zmarszczki?


Główną przyczyną powstawania zmarszczek jest po prostu... starzenie się organizmu, a dokładniej "umieranie" kolagenu ustrojowego, ale o tym dowiesz się więcej w następnych akapitach. Być może będzie to dla Ciebie nowością, ale tempo starzenia się Twojej skóry, jak i całego organizmu zależy w znacznej mierze od Twojego trybu życia.

Najczęstszą przyczyną przyspieszonego powstawania zmarszczek jest nadmierne i/lub nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego, głównie podczas opalania (także opalanie w solarium). Gdyby skóra nie była narażona na działanie promieni UVA i UVB, pierwsze zmarszczki pojawiłyby się dopiero... po 60-tce. Inne czynniki utrudniające zachowanie pięknej i zdrowej cery to m.in.: niewłaściwe odżywianie, palenie papierosów, gwałtowne odchudzanie, nieprawidłowa pielęgnacja skóry, spadek poziomu hormonów, stresujący tryb życia, klimatyzacja, nadmierna i nie kontrolowana mimika. Do tego dochodzą również czynniki genetyczne.


Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki?


Pierwsze zmarszczki starcze pojawiają się w wieku około 40 lat. Jednak proces starzenia rozpoczyna się już ok. 25- 30 roku życia. Pojawiają się wówczas pierwsze niedobory kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych będących dla skóry swoistym rusztowaniem. Poniższy film WIDEO wyjaśni to Tobie bardziej obrazowo:

Z czasem pozbawione budulca włókna elastyny i kolagenu ulegają osłabieniu. Wolne rodniki i toksyny niszczą włókna, a w organizmie spada poziom substancji (np. miedzi, witaminy A, C, E) stymulujących naturalną produkcję kolagenu. Efektem tych procesów jest zwiotczenie skóry, powstawanie zmarszczek, wysuszanie i szorstkość oraz utrata właściwego kolorytu skóry. Do tego po 30-tym roku życia, praktycznie u każdego człowieka rozpoczyna się zanik gruczołów łojowych i potowych oraz postępujące wysychanie skóry.


Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?


Aby cieszyć się dłużej zdrową skórą przede wszystkim powinniśmy zmienić nasze przyzwyczajenia. Szczególnie te, o których czytałaś w pierwszym akapicie. Powinniśmy unikać nadmiernego opalania. Jeżeli już musimy wyjść na słońce to chrońmy twarz kremami z filtrem przeciwsłonecznym. Nośmy okulary przeciwsłoneczne z dużymi szkłami. Dzięki temu ochronimy skórę wokół oczu. (jest to najbardziej delikatna skóra i tam powstają pierwsze zmarszczki). Nie zapominajmy również o tym by pić dużo wody. Przyjmujmy witaminy A, B, C, E. Stosujmy Kolagen Naturalny w żelu który w znacznym stopniu pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu w skórze.


Jak działa Kolagen Naturalny na zmarszczki?


Dr S. Batieczko, autor 32 książek, w tym publikacji poświęconej kolagenowi, na podstawie obserwacji i wywiadów z pacjentami w latach 2005-2008 (gdy prowadził na Ukrainie badania nad Kolagenem), stwierdził, że regularne stosowanie hydratu kolagenu rybiego usuwa w 100% zmarszczki suche i wygładza zmarszczki starcze.

Na podstawie osiągniętych wyników wysnuł również inne jeszcze ciekawsze wnioski. Otóż u osoby w średnim wieku 35-40 lat, żyjącej w naszym klimacie i posiadającej raczej jasną, normalną bądź mieszaną cerę, prowadzącej zdrowy tryb życia (bez nałogów, zachowującej stały poziom mikro- i makroelementów, wolnej od ciągłego stresu itp.), nie narażającej się zbytnio na szkodliwe czynniki klimatyczne (nadmiar słońca, wiatr itp.)  - 110-130 dniowa aplikacja Kolagenu Naturalnego NIE MOŻE nie zatrzymać powstawania nowych zmarszczek na kolejne KILKADZIESIĄT nawet miesięcy w miejscach systematycznego nakładania preparatu.


Zdjęcia w konwencji "przed i po" zastosowaniu kolagenu

 

W klinice dr Simona Ouriana - słynnego chirurga plastycznego, w Beverly Hills (LA) wykonano testy na skuteczność Kolagenu Naturalnego firmy Colway. Testy zostały wykonane w standardzie amerykańskim, a wyniki przedstawiono w popularnej konwencji "przed i po". Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia, przed rozpoczęciem 4-tygodniowego testu.


PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PRZED
<kliknij, by powiększyć>


 

Zdjęcia przedstawiające efekty uzyskane przez obie panie na koniec testu znajdziesz na kolejnej stronie, po kliknięciu w poniższy link. Dowiesz się również dlaczego kolagen w większości kremów w praktyce nie działa...
 

NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny