Kolagen Naturalny
Promocja! Serum do włosów :: 139,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
ColDeKa
117,00 zł
Kolagen Naturalny GRAPHITE


Jak Kolagen Naturalny GRAPHITE Podbił Serca Kobiet Na Całym Świecie

   

Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu.


Dlaczego Nie Każdy Kolagen Jest Taki Sam

kolagen naturalny - formy kolagenuKolagen powstaje w komórkach skóry - fibroblastach. Zanim osiągnie swoje stadium finalne – włókniste, wcześniej ma postać bryli, a jeszcze wcześniej, jako molekuła – postać spiral peptydowych, zaplatających się w konstrukcje zwane potrójną helisą. Do tej postaci kolagen posiada zdolność przyłączania cząsteczek wody, czyli hydratacji.

Właściwość tę wykorzystali polscy wynalazcy metody izolowania bezpośrednio ze skór rybich 3-helis kolagenowych, które w ten sposób przez całe lata zachowują poza organizmem ryby-dawcy swoją konformację przestrzenną i aktywność biologiczną. Pozostają takimi samymi, jak w dniu, kiedy rybacy wypływali na połów...

Na tym polega fenomen polskiego wynalazku!

Cokolwiek innego na świecie występującego poza żywym organizmem nazywane jest „kolagenem” – jest to zawsze „padlina peptydowa”, czyli produkt hydrolizy, albo najzwyklejsza żelatyna. Nikt i nigdzie dotąd, oprócz kilku wytwórni w Polsce, nie posiadł zdolności hydratacji kolagenu na jego molekularnym etapie rozwoju.

Nikt nie wytwarza kolagenu tak niskocząsteczkowego, by produkty jego rozpadu pod wpływem temperatury skóry ludzkiej mogły przenikać barierę epidermy tak samo łatwo, jak peptydy tworzone przez biochemików w fabrykach kosmetyków najnowszej generacji.


Kolagen Naturalny GRAPHITE - Polski Produkt Podbijający Świat

Naturalny Kolagen GRAPHITE opiera swoje działanie o hydrat rybiego kolagenu. I to nie jego symboliczny dodatek, ale wysokoprocentowy koncentrat. Pozostałe substancje, które znajdziesz w Kolagenie GRAPHITE całkowicie naturalnie występują w Twoim ciele. Kolagen Naturalny GRAPHITE:

 • regeneruje i wzmacnia włosy
 • osłabia procesy wypadania włosów i ich siwienia
 • zwalcza łupież, zatrzymując nadczynność gruczołów łojowych
 • wzmacnia płytkę paznokci
 • wykorzystywany jest w kuracji stawów
 • zmiękcza stwardniałą skórę dłoni i stóp, goi pęknięcia na piętach

Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. na stopy i dłonie zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 2,5 miesiąca.


Gwarantuję Tobie, że Dostaniesz Pełnowartościowy Produkt


Jestem przekonana co do skuteczności Kolagenu Naturalnego. Troszczę się też o to, by do Twojego domu dotarł produkt w 100% pełnowartościowy. Gwarantuje Ci to również sam właściciel firmy :-)

kolagen naturalny graphiteTAK, wolę zainwestować w skuteczny i sprawdzony kosmetyk...


...dlatego też decyduję się na preparat:
 • rodzimy, całkowicie polski,
 • który w zaledwie kilka lat rozszedł się w liczbie ponad 2,000,000 opakowań
 • bardzo wydajny - starczy Tobie nawet na kilka miesięcy (w zależności od długości włosów)
 • zawierający silnie skoncentrowany aktywny kolagen, który jest w stanie przeniknąć w głąb naskórka, bez żadnych zastrzyków!!
 • hypoalergiczny, zawierający wyłącznie naturalne substancje, które nie szkodzą, a pomagają Twoim włosom i skórze głowy.


kolagen do włosów GRAPHITE 50ml  kolagen do włosów GRAPHITE 100ml kolagen do włosów GRAPHITE 200ml

Kolagen
GRAPHITE 50 ml

Kolagen
GRAPHITE 100 ml

Kolagen
GRAPHITE 200 ml


wystarcza do 2,5 miesiąca*


wystarcza do 5 miesięcy*


wystarcza do 10 miesięcy*

Cena: 127 zł


Cena: 254 187 zł


Cena: 508 297 złOszczędzasz 67 zł! Oszczędzasz 211 zł!
         

*Przy stosowaniu 2-3 razy dziennie mniej więcej jednej "pompki" (pełnego naciśnięcia dozownika -ok. 0,3ml) Kolagenu Naturalnego.Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnych ebooków w formie plików PDF.  Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

Bonus

"Prawidłowe i efektywne stosowanie Kolagenu Naturalnego"Dzięki tego niezbędnikowi każdego posiadacza Kolagenu Naturalnego dowiesz się:

 • jak prawidłowo nakładać kolagen, by wycisnąć z niego maksimum!
 • jak stosować go optymalnie, aby starczał na długie miesiące
 • z jakimi kosmetykami możesz łączyć kurację kolagenową, a od jakich lepiej stronić.


Ten ebook to coś więcej niż standardowa ulotka.Bonus

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.


Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.


P.S. Na swój adres e-mail dostaniesz ode mnie również serię wiadomości, dzięki którym wyciśniesz z Kolagenu cały jego potencjał.

 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

 • Co to jest kolagen?
 • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
 • Czy kolagen się wchłania?


     
   
 

NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny