Kolagen Naturalny
Promocja! Próbka - Krem Blue Diamond :: 27,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Atelokolagen Perłowy COLWAY
287,00 zł
Zmarszczki Pod Oczami

Jeżeli szukasz tanich kremów na zmarszczki pod oczami rodem z drogerii, to lepiej.. OPUŚĆ tą stronę, bo już za chwilę uświadomisz sobie, że skład kremu ma kluczowe znaczenie w likwidacji zmarszczek i worków pod oczami..


"Ta Absolutnie Nowa Formuła ELIKSIRU Na Zmarszczki Pod Oczami z Kolagenem i Unikalnym Czynnikiem Wzrostu, Jakiego Nie Ma Żaden Inny Krem Pod Oczy Na Świecie (!), Zlikwiduje Twoje Zmarszczki Pod Oczami Już Na Poziomie Komórkowym... A To Wszystko, By Twoje Spojrzenie Znów Nabrało Dawnego Blasku."

 

Pozwól, że pokażę Tobie, w jaki sposób możesz znacznie zredukować swoje zmarszczki pod oczami, zyskując uwodzące spojrzenie.

 

NAJLEPSZA CZĘŚĆ: Poznasz indywidualną wersję czynnika wzrostu- jednej z najdroższych i najefektywniejszych substancji stosowanych w kosmetykach na zmarszczki. Żaden inny kosmetyk na świecie nie ma i nie będzie miał jej w swoim składzie.


Droga Czytelniczko, szybkie pytanie: "Od czego zależy stan Twojej skóry"?

Od czynników genetycznych (na które nie masz wpływu), jak i czynników zewnętrznych - na które wpływ masz.

Jednym z istotniejszych czynników zewnętrznych jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Większość kremów na zmarszczki pod oczami skupia się na powierzchownym traktowaniu skóry - kremy takie zawierają przede wszystkim substancje nawilżające, które nie przenikają w głąb skóry. A to właśnie tam leży przyczyna wszystkich problemów...


Jak Powstają Zmarszczki Pod Oczami?

 

Słyszałaś kiedyś, że starzenie się skóry to proces, który rozpoczyna się już na poziomie komórek? Polega na znaczącym zmniejszeniu aktywności komórek skóry - fibroblastów, przez co zwalnia wiele procesów regeneracyjnych.

Fibroblasty to komórki produkujące kwas hialuronowy, elastynę i kolagen - podstawowe białko w skórze, odpowiedzialne za jej elastyczność i młodość.

krem na zmarszczki pod oczami

 

Gdy fibroblasty zmniejszają aktywność, spada poziom kolagenu w organizmie.. Już po 25. roku życia spada produkcja kolagenu. Stopniowo prowadzi do coraz większych uszkodzeń włókien utrzymujących skórę.

 

krem na zmarszczki pod oczami

 

Osłabienie, zniekształcenie i zanikanie z wiekiem elementów podporowych skóry sprawia, iż traci ona sprężystość i naturalną gładkość, stając się cieńsza, sucha i z wyraźnymi zmarszczkami, staje się „skórą starszą”.

 

zmarszczki pod oczami

 Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej...

Niestety - skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna. Nie posiada gruczołów łojowych odpowiedzialnych za jej ochronę. To sprawia, że skóra wokół oczu jest niezwykle podatna na wysuszenie oraz szybką utratę wilgotności.

Do tego mięśnie wokół oczu pracują niezwykle intensywnie i nieprzerwanie przez cały dzień. Wykonują niemiłosiernie ciężką pracę przy okazji każdego uśmiechu, grymasu bądź po prostu mówienia.

Wokół oczu szybko pojawiają się więc zmarszczki. Towarzyszą im worki pod oczyma. Oczy są często mocno podkrążone i pojawia się „zmęczony wygląd”. ZNASZ TO SKĄDŚ?

Naukowcy odkryli jednak coś, co dało nadzieję milionom kobiet na całym świecie... Gwarantem pięknej skóry pod oczami są aktywne fibroblasty

Aktywacja fibroblastów w skórze musi być jednak specyficzna, ściśle ukierunkowana, aby przyniosła pożądany efekt.

Odpowiedzią są tu czynniki wzrostu, za które w 1986 roku naukowcy Stanley Cohen i Rita Levi-Montalcini otrzymali Nagrodę Nobla.

Czynniki wzrostu to małe, wyspecjalizowane białka, które działają za pośrednictwem receptorów, zlokalizowanych na powierzchni komórek. Dzięki temu dochodzi do aktywacji wielu szklaków sygnalnych, które prowadzą do biosyntezy wielu białek, zwłaszcza tych, których zaczyna brakować.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF-1/MicroTransDerm) aktywuje odnowę komórkową!

Naturalnym czynnikiem wzrostu pobudzającym fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu jest czynnik wzrostu fibroblastów 1 (FGF-1/MicroTransDerm). Opracowany przez polskich biotechnologów - pasjonatów na bazie najnowszej wiedzy naukowej. Pierwsze tego rodzaju kompleksy powstały zaledwie kilka lat temu w USA.

Na poziomie komórkowym, którego nie jesteśmy w stanie dojrzeć, FGF-1/MicroTransDerm:

 • aktywuje swoiste receptory obecne na powierzchni komórek skóry
 • aktywuje wiele szklaków sygnalnych, co prowadzi do biosyntezy białek – kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego
 • wybiórczo stymuluje geny, których produkty białkowe są odpowiedzialne za naprawę uszkodzonych komórek skóry
 • powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych
 • jest silnym antyoksydantem - niszczy wolne rodniki, niepostrzeżenie niszczące Twój organizm
 • aktywuje też inne czynniki wzrostu:

 

krem na zmarszczki pod oczami
 

 

Oddziaływanie na poziomie komórkowym przekłada się na wyjątkowe właściwości FGF-1/ MicroTransDerm, tak ważne dla naszej skóry:

 • przeciwzmarszczkowe (anti-wrinkles)
 • przeciwstarzeniowe (anti-aging)
 • utrzymujące elastyczność skóry
 • zmniejszające procesy starzenia się skóry
 • modulujące procesy regeneracji skóry
 • odmładzające komórki naskórka
 • odbudowujące uszkodzoną skórę

Badania naukowe dowiodły, iż kilku tygodniowe (4 tygodnie) stosowanie FGF-1/MicroTransDerm wyraźnie spłyca głębokość oraz objętość zmarszczek.

 •  głębokość zmarszczek nosowo-wargowych zmniejszyła się o 108 µm
 •  objętość zmarszczek nosowo-wargowych zmniejszyła się o 2,18 mm3 


FGF-1/MicroTransDerm to tylko jeden z hitów Eliksiru Na Zmarszczki Pod Oczami
Drugim Jest NATURALNY KOLAGENkolagen-formy"Mam przecież krem na zmarszczki pod oczami z kolagenem. Czym on się różni od tego w Eliksirze Pod Oczy?"

W marketingu kosmetycznym słowo 'kolagen' jest powszechnie nadużywane. Kolagenem nazywane jest właściwie wszystko co przypomina kolagen składem aminokwasowym. Ale nie strukturą.

Kolageny na rynku to najczęściej hydrolizaty, czyli rozmaite, tanie zazwyczaj w pozyskaniu masy, złożone ze zmielonych i ogromnych włókien (patrz - rys. po lewej) zwanych także padliną peptydową..

Kolagen Naturalny jest hydratem tropokolagenu – żelem tworzonym naturalnie przez molekuły. Molekuły te, po wyizolowaniu ze skóry rybiej, utrzymują formację 3-helisy (znacznie mniejszej niż włókna), co jest polskim biochemicznym fenomenem.

Po nałożeniu na twarz, 3-helisa pod wpływem temperatury się rozpada na pojedyncze peptydy. I to właśnie one wnikają w głąb naskórka, gdzie pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu własnego.

Niemal wszystkie kremy zawierają hydrolizaty kolagenu (tą "padlinę peptydową"). Taki kolagen ma dobry efekt nawilżający, ale nie tego od niego oczekujesz, prawda?  Jedyne peptydy kolagenowe z rozpadu 3-helis są w stanie przebić się przez naskórek.

Kolagen Naturalny jest wytwarzany w inny sposób!

Kolagen Naturalny izoluje się już na poziomie 3-helis kolagenowych. Procesy te są bardzo żmudne i kosztowne, ale dopiero o takim kolagenie można powiedzieć, że jest pełnowartościowy.

Produkty rozpadu takiego kolagenu - peptydy i aminokwasy, są na tyle małe, że spokojnie przenikają przez naskórek i pobudzają fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu.

 

Kolagen Naturalny był testowany w klinice chirurga - celebryty!

Poniższe zdjęcia ukazują wyniki testów skuteczności hydratu aktywnego kolagenu - tego samego, który zawarty jest w Eliksirze na zmarszczki pod oczami

Testy zostały wykonane w Beverly Hills, w klinice dr Simona Ouriana - słynnego chirurga plastycznego, do którego ustawiają się kolejki celebrytów i gwiazd Hollywood!

Testy zrobiono w konwencji „przed i po”. Test trwał 4 tygodnie.

 

PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PO
<kliknij, by powiększyć>
zmarszczki pod oczami zmarszczki pod oczami
 • niemal zanikłe woreczki pod oczami,
 • mniejsze pajączki i zmarszczki mimiczne
 • mniejsze zmarszczki na czole i okolicach oka.


PRZED
<kliknij, by powiększyć>
PO
<kliknij, by powiększyć>
krem na zmarszczki pod oczami krem na zmarszczki pod oczami
 • zanikające zmarszczki i pajączki na policzkach
 • zdecydowanie mniejsze woreczki pod oczami
 • poprawiony koloryt skóry

 

Efekty z pewnością byłyby bardziej wymierne, gdyby badanie potrwało kilka miesięcy, bowiem właśnie mniej więcej tyle (100-190 dni) trwa wymiana kolagenu w skórze. Tu potrzebna cierpliwość i systematyczność.

Działanie Eliksiru Pod Oczy:

 • aktywnie chroni przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry wokół oczu,
 • pielęgnuje wymagającą i narażoną na wysuszanie skórę,
 • nawilża, wygładza i ujędrnia,
 • działa kojąco i łagodzi cienie oraz obrzęki,
 • nadaje delikatny blask i uczucie wyjątkowej świeżości,
 • rewitalizuje i odbudowuje naskórek

 

Eliksir Pod Oczy, poza Aktywnym Kolagenem i FGF-1/Microtransderm, zawiera m.in.:

 • PEPHA-TIGHT - najnowszej generacji biotechnologicznej wyciąg z mikroalg Nannochloropsis oculata połączonych z niezwykle drobną frakcją polisacharydów.
 • MOIST 24 - wyciąg z pustynnej rośliny Imperata cylindrica - zdolny zapewnić intensywnie nawilżenie skóry, odczuwalne przez 24 godziny i nasycenie jej aktywnymi związkami potasu.
 • EYESERYL™ - kolejny HIT eliksiru -bioaktywny tetrapeptyd najnowszej generacji. Komponent ten legitymuje się 95% skutecznością w redukcji cieni i obrzęków w standardach amerykańskich testów aplikacyjnych. Wspomaga mikrocyrkulację i spłyca zmarszczki

Muszę Ci jeszcze powiedzieć, że FGF-1/MicroTransDerm jest jednym z najlepszych obecnie komponentów w tej grupie na świecie.  Cena rynkowa tego typu produktów rzadko kiedy jest niższa, niż 100 tys USD za 1 kg (!).

DOBRA WIADOMOŚĆ: FGF-1/MicroTransDerm - czynnik wzrostu stworzony specjalnie do ELIKSIRU POD OCZY w nowej formule, został opracowany nową, unikalną (i polską!) metodą, dzięki czemu udało się zachować niską cenę preparatu!

 

<włącz wyświetlanie obrazów, by zobaczyć grafikę>Jeśli w Dalszym Ciągu Potrzebujesz Czasu do Namysłu

Wiesz ludzie mają tendencję do odwlekania. Zamiast zrobić coś od razu często odkładają to "na jutro". I nagle w krótkim czasie gromadzą się tysiące niedokończonych spraw. Znasz to? Taka jest ludzka natura.

A teraz pomyśl, co by było gdybyś już za kilka dni mogła stosować ten preparat. Już za 3 miesiące widziałabyś efekty!

Pomyśl o tym, jak Twój partner na nowo odkryje Twoje piękno, jak ponownie zaczniesz wzbudzać zazdrość, a dużo młodsi od Ciebie mężczyźni zaczną się za Tobą oglądać.

Twój poranny uśmiech na twarzy, gdy spoglądasz w lustro wprowadzi Cię w świetne samopoczucie i doda Ci energii na cały dzień. Czyż życie z uśmiechem na twarzy nie jest piękniejsze?

Wyobraź sobie miny zdumionych koleżanek, które będą Cię prosiły byś wyjawiła im sekret Twojego piękna i wspaniałego nastroju...

Czyż nie chcesz czuć się prestiżowo, używając preparatu, z substancjami, jakich nie ma NIKT INNY. Już samo jego stosowanie może być celebracją danej chwili..

 

 

Twój poranny uśmiech na twarzy, gdy spoglądasz w lustro wprowadzi Cię w świetne samopoczucie i doda Ci energii na cały dzień. Czyż życie z uśmiechem na twarzy nie jest piękniejsze?


TAK, chcę Teraz podjąć kolejny krok, by pozbyć się tych zmarszczek pod oczami!


Jestem świadoma, że Eliksir Pod Oczy w nowej formule to preparat:

 • całkowicie polski,
 • zawierający unikalny czynnik wzrostu FGF-1/MicroTransDerm, aktywny kolagen i Eyeseryl!
 • ponadstandardowo wysycony innymi substancjami aktywnymi,
 • jakością dorównujący najlepszym wyrobom na świecie w tej grupie kosmetyków, będąc przy tym znacznie tańszyEliksir na zmarszczki pod oczami
Eliksir Pod Oczy - Nowa Formuła

167 zł

 

 

         


Bonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.Gwarantuję Tobie, że Dostaniesz Pełnowartościowy Produkt


Jestem przekonana co do skuteczności Eliksiru Pod Oczy. Troszczę się też o to, by do Twojego domu dotarł produkt w 100% pełnowartościowy. Gwarantuje Ci to również sam właściciel firmy :-)

na zmarszczki pod oczami
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny