Kolagen Naturalny
Promocja! AteloMaska - tester - 10 saszetek :: 37,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Atelomaska na Noc
227,00 zł
cellulit


Rewolucyjne Badania Dwójki Naukowców Ujawniają Prawdziwą
Przyczynę Powstawania Cellulitu


W czasach, gdy większość kolorowych czasopism przekonuje, że cellulit to skutek braku ruchu i złej diety, okazuje się, że przyczyna tego stanu rzeczy leży gdzie indziej…

Jeżeli jednak myślisz o ostatecznym pokonaniu przyczyn cellulitu, efektywność tych metod jest marna. Co prawda pobudzane przy ruchu układy: limfatyczny i krążenia mają istotne znaczenie dla Twojego zdrowia. Ale ich rola w powstawaniu cellulitu nie jest kluczowa...


Gdzie leży prawdziwe źródło “pomarańczowej skórki”?


Najnowsze badania naukowe przeprowadzone przez dr Petera T. Pugliese i dr Geralda E. Pierarda każą skierować uwagę na inne przyczyny powstawania cellulitu. Udowodnili oni, że ta przypadłość powstaje w wyniku niedoboru kolagenu w skórze. Dlatego też cellulit często pojawia się u osób, które jednocześnie walczą z rozstępami - także wynikiem zaburzenia gospodarki kolagenowej.

Kolagen tworzy mocną i elastyczną siatkę, która stanowi rusztowanie dla kolejnych warstw Twojej skóry (gdy jest słaby, skóra “zapada się” tworząc zmarszczki). Włókna kolagenowe trzymają też w ryzach uwięzione między nimi komórki tłuszczowe. Komórka nie mogąc przebić się przez włókna, nie może się rozrosnąć do ogromnych rozmiarów.


Dlaczego to głównie kobiety są “ofiarami” cellulitu?


Czym my - kobiety różnimy się od mężczyzn, że cellulit dotyczy przede wszystkim nas, a nie mężczyzn? I dlaczego nie mamy cellulitu na głowie czy plecach? Tu jak już wiesz, nie chodzi wyłącznie o większą ilość tkanki tłuszczowej w tych miejscach.

Panie mają znacznie luźniejszą i bardziej rozciągliwą tkankę łączną, zbudowaną właśnie z… kolagenu. Dotyczy to szczególnie okolic bioder i ud. Nie jest to przypadkowe - to właśnie te fragmenty ciała są istotne w okresie ciąży i laktacji.

Już sam fakt posiadania luźniej ułożonych włókien kolagenu zwiększa ryzyko cellulitu -  w końcu komórki tłuszczowe mają więcej wolnej przestrzeni i mogą spokojnie urosnąć do większych rozmiarów. Jednak to nie jedyny problem.

Wspomniani powyżej naukowcy dowiedli, że ogromną rolę w całym w procesie powstawania cellulitu odgrywają hormony płciowe. Głównym winowajcą jest szczególnie estrogen, który przyczynia się do rozbijania kolagenu w szyjce macicy, ułatwiając tym samym poród. Hormon ten rozpoczyna swą niszczycielską działalność w okresie dojrzewania, a kończy długo po menopauzie. Cały proces powstawania cellulitu, krok po kroku, znajdziesz poniżej.


Powstawanie cellulitu - krok po kroku


Odkrywcze wyniki badań dr Pugliese i dr Pierarda sprowadzić można do 6 kroków powstawania cellulitu:
Co zrobić by przerwać to błędne koło?

Patrząc na powyższy wykres nasuwają się 2 wnioski:

1. Należy uzupełnić niedobory kolagenu, aby na miejsce wciąż atakowanych włóki en kolagenowych, na bieżąco powstawały nowe, równie silnie. W ten sposób uzyskasz pewność, że komórki tłuszczowe nie będą się przesadnie rozrastać.

2. Co zrobić z już rozrośniętymi komórkami tłuszczowymi? Należy je odchudzić! Na szczęście masz już możliwość wypróbowania produktu, który daje Twoim komórkom prawdziwy wycisk - intensywny fitness, dzięki któremu ponownie będziesz cieszyć się jędrną i płaską skórą.


Przedstawię Ci prosty i przyjemny sposób na pozbycie się cellulitu


Oto on:

Przyjemne w użyciu i przede wszystkim piekielnie skuteczne Serum Anti-Cellulit - już po kilku dniach poczujesz pierwsze efekty stosowania.

Nie mówię, że pozbędziesz się cellulitu w ciągu tygodnia… Nie oszukujmy się - tak samo jak ta przypadłość nie powstała w ciągu kilku dni, tak samo w tym czasie nie zniknie. Zauważysz jednak, że z każdym dniem stosowania Twoja skóra robi się delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku… a w końcu zrobi się też płaska i jednolita.

Przypomnę, że w walce z cellulitem musisz zarówno wzmocnić włókna kolagenowe, by nie pozwalały rozrastać się komórkom tłuszczowym. Trzeba też “wycisnąć” tłuszcz z tych już przerośniętych.

Za chwilę pokażę Tobie w jaki sposób Serum Anti-Cellulit sprawnie rozprawia się z oboma powyższymi problemami.


Poznaj “żywy” kolagen


Może sobie myślisz: “kolagen to kolagen. Nic niezwykłego”. Zgodzę się, że kolagen znajduje się w setkach mniej lub bardziej znanych kosmetyków. Zgodzę się, że możesz pójść do najbliższego sklepu i wyjść z niego z co najmniej kilkoma preparatami z kolagenem w składzie.

Jednak eksperci, a nawet osoby, które postanowiły przyjrzeć się bliżej kolagenowi wiedzą, że tak naprawdę w niemal wszystkich kremach znajdziesz tzw. padlinę peptydową. Niektórzy właśnie tak, nieco żartobliwie, nazywają nieaktywny biologicznie “martwy” kolagen - tani surowiec ze zmielonych włókien kolagenowych. Taka “padlina” jest bardzo słabo wchłanialna przez organizm - organizm nie lubi takich “trupków”.

Dlaczego więc jest on dodawany do setek preparatów kosmetycznych? Odpowiedź jest prosta - słowo “kolagen” jest bardzo chwytliwe marketingowo, dzięki czemu produkty z kolagenem lepiej się sprzedają.

Nie mówię, że taki kolagen jest kompletnie do niczego. W jakimś niewielkim procencie organizm go przyswoi, jednak równie dobrze można zjeść galaretkę z nóżek wieprzowych czy golonkę. Efekt podobny za dużo niższą cenę…

Kolagen rybi znajdujący się w Serum Anti-Cellulit wytwarzają na całym świecie jedynie trzy ośrodki. Wszystkie znajdują się w Polsce! Sposób wyizolowania kolagenu tak, by w nietkniętej postaci 'przeszedł' z organizmu ryby do roztworu wodnego, zachowując aktywność biologiczną, również jest zasługą Polaków!

Stosując Serum Anti-Cellulit masz absolutną pewność, że znajdziesz w nim „żywy”, biologicznie aktywny kolagen, w pełni przyswajalny przez Twój organizm i przenikający przez naskórek.

Aktywny biologicznie kolagen jest najbardziej efektywnym sposobem na dostarczenie organizmowi “cegiełek” do budowy nowych, silnych włókien kolagenowych. Oczywiście pomijam tu niezwykle drogie laseroterapie i inne kosztowne metody.

<włącz wyświetlanie 
obrazów, by zobaczyć 
grafikę>Pozwól, że bliżej Ci przedstawię od czego zależy aktywność biologiczna kolagenu. Kolagen w organizmach kręgowców (w tym naszych) przechodzi przez kilka stadiów "ewolucji". Pojedyncze aminokwasy łączą się w łańcuchy i następnie zaplatają się w postać 3-helisy. Dalej łączą się w fibryle i włókna. Obrazowo przedstawia to rysunek po prawej stronie.

Aż do formy 3-helisy kolagen jest rozpuszczalny w wodzie. Tym samym można go wyizolować z rybiej skóry i przenieść do buteleczki kosmetyku w nietkniętej formie, zachowującej aktywność biologiczną.

Kolagen stosowany w zdecydowanej większości preparatów kosmetycznych, tak jak wspomniałam, jest hydrolizatem włókien - form w wodzie już nierozpuszczalnych, tym samym nie mogących "przeskoczyć" do kosmetyku w postaci aktywnej.
Twoje komórki doświadczą intensywnej terapii odchudzającej


Co jednak zrobić z przerośniętymi już komórkami tłuszczowymi? Co zrobić, by powróciły do swoich pierwotnych rozmiarów, dzięki czemu Twoja skóra będzie ponownie gładka?

Tu z pomocą przychodzi legendarny Liporeductyl® - potężne działo nastawione na całkowite zniszczenie cellulitu. Znajdziesz go wyłącznie w najlepszych preparatach przeznaczonych do walki z tłuszczem podskórnym. Wiedzą o tym świadome konsumentki, które analizując skład preparatu, zwracają wpierw uwagę na jego obecność. Jednak gdy w większości z nich Liporeductyl® stanowi zwykle 3-4% składu, w Serum Anti-Cellulit znajdziesz go aż dwa razy więcej - 7%.

Czym jest owy Liporeductyl®? To kompozycja aż kilkunastu (!) substancji aktywnych skutecznie walczących z cellulitem. Są one zamknięte w liposomach, przez co nietknięte docierają do głębokich warstw naskórka. Smarując swoje ciało Serum Anti-Cellulit masz pewność, że cała gama substancji aktywnych “nie polegnie” już na pierwszej napotkanej przeszkodzie. A gdy już dotrą one do celu uwalniają się z liposomów i rozpoczynają swoją pracę.

Choćby taka kofeina - wytrąca tłuszcz z przerośniętych komórek. Wspólnie ze wspomnianym wyżej kolagenem sprawiają, że taka komórka zachowuje się jak silnie ściśnięty owoc, z którego płyną soki. Tu oczywiście “wyciska się” tłuszcz, który trafia następnie do krwioobiegu. Tu swoją pracę rozpoczyna jod, który pomaga w wydaleniu tłuszczu z organizmu, aby ponownie nie trafił do wspomnianych komórek.


Bogactwo tych składników skutecznie pomoże Ci rozprawić się z cellulitem


Kofeina i jod to nie jedyne substancje, które znajdziesz w Liporeductylu®. Szerokie spektrum działania wyselekcjonowanej kompozycji naturalnych substancji wspomaga rozkład tłuszczów w komórkach oraz pobudza mikrokrążenie, by zwiększyć drenaż tkanek i usunąć nagromadzone w nich toksyny i wodę. Komponenty preparatu nie tylko walczą z istniejącymi komórkami tłuszczowymi, ale też spowalniają proces powstawania nowych komórek tłuszczowych i magazynowanie w nich tłuszczu.

KOFEINA –oprócz wspomnianego powyżej udziału przy "wyciskaniu" z komórek tłuszczu poprawia również krążenie krwi wydalając szybciej toksyny. Uwaga! Kofeina wprowadzona do organizmu przez układ pokarmowy (np w postaci kawy) to to, co cellulit lubi najbardziej. Jedynie kofeina zawarta w kosmetykach działa antycellulitowo.

RUSZCZYK KOLCZASTY (wyciąg) – związki aktywne zawarte w tej roślinie poprawiają przepływ krwi, zwiększają elastyczność naczyń i hamują stany zapalne. Wyciąg z tej cennej rośliny poprawia również przepływ limfy. Wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz pobudzenie przepływu limfy pozwala na pobudzone wydalanie toksyn.

JOD – jest pierwiastkiem niezwykle cennym przy zwalczaniu tkanki tłuszczowej. Usprawnia i przyspiesza metabolizm. Powoduje to z jednej strony szybszą eliminację tkanki tłuszczowej, z drugiej zaś strony wzmaga wydalanie toksyn.

BLUSZCZ POSPOLITY (wyciąg) – zawiera bogactwo związków substancji aktywnych. Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, a także udrażniające, napinające i ściągające. Ułatwia składnikom aktywnym dotarcie do miejsc w których odkłada się tłuszcz i wpływa na ich lepsze wchłanianie, a w konsekwencji - na usuwanie toksyn i wody z przestrzeni międzykomórkowej. Wyciąg z bluszczu wzmacnia też drobne naczynia krwionośne (tzw. „pajączki”) w ochronie przed pękaniem.

CENTELLA ASIATICA (wyciąg) – substancje zawarte w wyciągu z tej rośliny stymulują fibroblasty do własnej produkcji kolagenu i elastyny, wpływając tym samym na widoczną poprawę jej jędrności i elastyczności. Wyciąg z centelli pozytywnie wpływa również na krążenie podskórne. Dodatkowo ścianki naczyń krwionośnych pod wpływem składników aktywnych centelli ulegają wzmocnieniu i poprawia się ich giętkość. Podnosi poziom nawilżenia i napięcia skóry, gdyż wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z tej rośliny stosowany zewnętrznie działa silnie antyseptycznie i przeciwzapalnie.

WITAMINA E – zwana "witaminą młodości" uznawana jest za jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy - wychwytuje wolne rodniki niszczące struktury skóry i zapobiega tym samym jej przedwczesnemu starzeniu się. Niezmiennie od wielu lat kosmetolodzy zalecają ją do pielęgnacji każdego typu cery, ale przede wszystkim dedykowana jest skórze borykającej się z niedostatecznym nawilżeniem, wiotkiej, tracącej barwę. Chroni ona przed przesuszeniem naskórka, zapobiegając osłabieniu jego elastyczności i jędrności. Właściwości przeciwzapalne i regenerujące witaminy E sprzyjają również odtwarzaniu się nowych tkanek.

OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW - wspaniale uelastycznia skórę i chroni ją przed powstawaniem rozstępów.


Co sprawia, że Serum budzi taki zachwyt?


Panie, które stosują Serum często zwracają uwagę na kilka praktycznych faktów dotyczących preparatu:

 • bardzo dobrze się wchłania, dzięki czemu nie brudzi bielizny, oczywiście o ile nie przesadzi się z nakładaną ilością serum
 • starcza na 4-5 tygodni przy stosowaniu 2 razy dziennie, pierwsze efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach
 • doskonale spełnia funkcję balsamu do ciała

 


Serum naprawdę działa-skóra jest napięta i ujędrniona po kilku dniach,a po 2-3 tygodniach uda jakby trochę szczuplejsze i nierówności mniej widoczne(...)Podsumowując, regularne stosowanie Serum Anti-Cellulit przynosi wymierne efekty w postaci:

 • redukcji masy ciała, nie idącej w kilogramy, ale "mierzalnej"
 • redukcji nadmiernej ilości wody i sodu z macierzy międzykomórkowej
 • redukcji obwodu ud i pośladków
 • redukcji otyłości brzusznej, tzw "oponki"
 • redukcji "skórki pomarańczowej"
 • poprawy mikrocyrkulacji, co prowadzi do zmniejszeniem "pajączków" i ich widoczności
 • znacznej poprawy nawilżenia, gęstości i elastyczności skóry
 • "podniesienia" pośladków i poprawy wyglądu skóry na ramionach
 • nie powoduje efektu "JOJO"

 

Gwarantuję Tobie, że Dostaniesz Pełnowartościowy Produkt


Jestem przekonana co do skuteczności Kolagenu Naturalnego. Troszczę się też o to, by do Twojego domu dotarł produkt w 100% pełnowartościowy. Gwarantuje Ci to również sam właściciel firmy :-)

cellulit


TAK, wiem, że warto codziennie znaleźć chwilę, by popracować nad jędrnością i gładkością swojego ciała.

Dlatego też nie odkładam pielęgnacji na jutro i wybieram produkt:

 • całkowicie polski produkt, wypełniony aktywnymi składnikami z najwyższej półki
 • mający w składzie aż 7% Liporeductylu® - około dwukrotnie więcej niż inne preparaty antycellulitowe dostępne na polskim rynku
 • zawierający aktywny biologicznie rybi kolagen
 • działający nie tylko antycellulitowo, ale także wyszczuplająco
 • doskonale wchłanialny przez skóręSerum Wyszczuplające ANTI-CELLULIT


Cena: 167 zł

      


Bonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

 • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
 • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
 • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.

 

 

Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.

 
 
 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

 
Powered by PopupXpert
 

DARMOWE Próbki Kolagenu Na CELLULIT

Przetestuj kolagen na własnej skórze!

Próbki za 0zł!

Oferta ograniczona czasowo


NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny