Infolinia: +48 886 886 886 (godz. 7.00-21.00 pon-niedz.)

Twój koszyk: 0 prod. 0,00 zł

Maseczka Kosmetyczna "Last Minute"

Pojemność: 1 szt.

Producent: Colway

Cena:

Produkt archiwalny

Zamówienia telefoniczne: +48 85 652 02 01


[Informuj o promocjach]


UWAGA!!!
PRODUKT NIEDOSTĘPNY


MASECZKA KOSMETYCZNA
 

"LAST MINUTE"Efekty działania kolagenu naturalnego InventiaOpracowana została w drodze poszukiwań możliwości szerszego wykorzystania kolagenu pozyskanego ze skór rybich. Hydratacja trzeciorzędowego kolagenu rybiego, przeprowadzona z zachowaniem jego "żywej" struktury spiralnej, jest jednym z największych odkryć biochemicznych ostatnich lat. Technologię tą opracowano w Polsce.

Kolagen naturalny w postaci uwodnionej jest jednak białkiem niezwykle kruchym, niemal bezbronnym wobec czynników zewnętrznych (kwasy, enzymy, temperatura >26°C, światło słoneczne), które powodują rozpad jego struktury trójspiralnej. Dlatego uważano przez wiele lat, że żel kolagenowy jest produktem skończonym i ostatecznym, zaś mieszanie go z substancjami kosmetycznymi może nastąpić - dopiero po - liofilizacji (odwodnieniu).

Jednakże połączenie hydratu kolagenowego z glinką kaolinową bezpośrednio przed nałożeniem na skórę, daje rezultat najlepszej obecnie na rynku kosmetycznym maseczki, którą zastosować można nawet w przysłowiowej "ostatniej chwili". Ściąga, wzmacnia, a jednocześnie nawilża, koi i odpręża skórę. Doskonale przygotowuje twarz do makijażu.


Skład INCI - Tonik Natural Collagen
SKŁADNIKI:


Kolagen naturalny jest kosmetykiem o uznanej skuteczności i szerokim spektrum oddziaływania na skórę. Jedną z największych sensacji kosmetologicznych obecnej dekady i pierwszym w historii nieimplantowanym kolagenem, który pokonuje barierę ochronną naskórka, pobudzając keratynocyty i fibroblasty do produkcji kolagenu własnego. Tym samym radykalnie opóźnia procesy starzenia się i marszczenia skóry.


Glinka kaolinowa
jest również produktem w 100% naturalnym. Pozyskana z pokładów głębokich kilku zaledwie złóż na świecie, wysuszona zostaje zawsze w sposób naturalny na słońcu.

Jest to najbogatsza spośród stosowanych w medycynie i kosmetologii kopalin, skarbnica najcenniejszych dla organizmu mikroelementów. Kaolin, posiada tak silne właściwości aseptyczne, że w wodzie glinkowej nie następuje w ogóle rozwój bakterii gnilnych. Tak silne właściwości absorpcyjne, że umieszczone w nim jajko kurze trzykrotnie szybciej traci na wadze, a niewielka nawet ilość dodana do wody wodociągowej eliminuje posmak i zapach chloru.


Argilloterapia (leczenie kaolinem i bentonitem) zarówno przy użyciu naskórnym, jaki i wewnętrznym - zaleca stosowanie glinki przy ponad stu schorzeniach. Najważniejszym oddziaływaniem kaolinu w kosmetyce twarzy, jest najwyższa spośród znanych substancji aktywnych, zdolność reminalizacji epidermy. Wskutek używania mydeł na bazie ługu, toników, peelingów i płynów do demakijażu - naskórek jest systematycznie i nieuchronnie wyjaławiany z niezbędnych soli mineralnych. Już tylko z tego względu, zalecane jest stosowanie maseczki na bazie glinki, która przywraca również właściwy poziom pH.


Maseczka Last Minute - COLWAY, wykazuje zgodnie ze swoją nazwą wyśmienite działanie doraźne. Kolagen Naturalny, po zmieszaniu z glinką, traci (wskutek jej absorpcyjności) część zdolności transepidermalnych. Podnosi natomiast znacząco efektywność oddziaływania na skórę samego kaolinu. Poziom wysycenia warstwy rogowej i ziarnistej naskórka solami mineralnymi jest po zmieszaniu glinki z kolagenem - ponad dwukrotnie większy, niż po zmieszaniu glinki z wodą.

Zalecenia do stosowania Toniku Natural CollagenWSKAZANIA:

Maseczkę Last Minute, można potraktować (zgodnie z jej nazwą), jako SOS dla twarzy, nawet "godzinę przed balem". Jednakże przy systematycznym stosowaniu, wykazuje ona następujące działania kosmetyczne i kosmeceutyczne:
- mineralizuje naskórek,
- przywraca naturalne pH skóry,
- tonizuje i rozświetla skórę,
- podtrzymuje witalność keratynocytów,
- absorbuje zanieczyszczenia i zbędną chemię z naskórka,
- działa silnie antyseptycznie,
- zwalcza bakterie epidermy,
- wspomaga leczenie trądziku (także różowatego),
- uruchamia minerałozależne czynniki przeciwzmarszczkowe, przede wszystkim procesy przyrostu elastyny,
- zabliźnia mikro-rany po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych,
- ściąga pory.

Okłady z glinki kaolinowej i Kolagenu Naturalnego posiadają wiele innych oddziaływań, których wymienienie nie jest możliwe z uwagi na fakt, że mogłoby być poczytane za reklamowanie produktu jako leku, którym nie jest.

Sposób użycia toniku kolagenowego Natural Collagen
SPOSÓB UŻYCIA:


Bezpośrednio przed użyciem dokładnie wymieszać w małej miseczce całkowitą masę obu składników i natychmiast nałożyć na twarz, ewentualnie szyję. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Po 15 - 20 min. zmyć letnią wodą. Jeżeli po zmyciu maseczki nie nakładamy makijażu - zalecany jest Krem regenerujący na noc z serii kosmetycznej COLWAY.


Zalecenia do stosowania Toniku Natural CollagenZALECENIA:

WARIANTY WZBOGACAJĄCE

Do maseczki można dodać (przy mieszaniu składników): kilka kropel oliwy z oliwek, kilkanaście kropel esencjonalnego naparu wybranych ziół, stosowanie maści, w ilościach nie zmieniającej gęstości maseczki.

Nie należy dodawać żadnych składników zawierających kwasy owocowe lub cynk. Dopuszczalnymi domieszkami do maseczki, pozytywnie zweryfikowanymi biotechnologicznie są także: sproszkowane zioła (z wyłączeniem silnie alkalicznych), sproszkowane algi, żółtko jajka lub lecytyna.

Jeżeli dodajemy składniki "rozpłynniające" maseczkę, należy odczekać kilka minut przed nałożeniem go na twarz. Jeżeli dodajemy składniki "zagęszczające" maseczkę, należy domieszać kilka kropel wody mineralnej lub osmotycznej.

Skład INCI - Tonik Natural CollagenZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW:

Kolagen Naturalny - nie mniej niż 4 ml.
Glinka kaolinowa - nie mniej niż 5 mg.

Kolagen Naturalny zarejestrowany jest w Krajowym Systemie Informacji o Kosmetykach Wprowadzanych do Obrotu pod nr RK/83374/2003.

Zarówno glinka biała, jak i żel kolagenowy posiadają atest PZH, których numery dostępne są w COLWAY.


Skład INCI - Tonik Natural CollagenSKŁAD INCI:

Hydrat kolagenowy (wg INCI): (Jak czytać skład INCI)
Aqua, Collagen, Caprylyl glycol, Elastin, Lactic Acid

Glinka kaolinowa:
Krzem(SiO
2) - 48,30%, Aluminium(Al2O3) - 36,10%, Potas(K2O) - 1,45%, Żelazo(Fe2O3) - 0,09%, Magnez(MgO) - 0,22%, Sód(Na2O) - 0,04% oraz Azot, Mangan, Molibden, Selen, Tytan, Wapń, sole i inne składniki śladowe - łącznie 13,80%.


maski kolagenowe z nanozłotem - sposób przechowywaniaPRZECHOWYWANIE:

Maseczkę przechowywać w miejscu suchym, nienasłonecznionym, w temperaturze poniżej 26°C. Podczas silnych upałów - w lodówce. Transportować i przesyłać w osłonie termicznej.UWAGA!!!
PRODUKT NIEDOSTĘPNYBonus

Po zakupie otrzymasz dostęp do specjalnej publikacji w formie pliku PDF. Do przeczytania na monitorze komputera lub wydrukowania.

"COFNIJ SWÓJ ZEGAR BIOLOGICZNY o 7 LAT w 7 TYGODNI"

"8 Rad, Które Możesz Wprowadzić w Życie od Zaraz"


Ta publikacja to 35 stron wypełnionych wiedzą. Wdrożone w życie porady zawarte w ebooku dadzą Tobie efekty, jakich nawet się nie spodziewasz. Wszystko do wdrożenia od zaraz!

jak leczyć trądzik

Dzięki publikacji:

  • Poznasz niezawodny, ale niemal zapomniany sposób ekspresowego odmładzania. Jego zastosowanie pomoże Ci cofnąć nie tylko zmarszczki, ale i wiele chorób.
  • Zobaczysz jak niewielkie zmiany w Twoich nawykach przestaną wyniszczać i postarzać Twój organizm, a zaczną go odmładzać. Jakie niewielkie zmiany należy wprowadzić? Odpowiedź w tej publikacji.
  • Poznasz ukrytych złodziei Twojego zdrowia. Podczas gdy Ty uważasz ich za przyjaciół oni bez skrupułów okradają Cię z młodości dzień po dniu.Poradnik to niezbędne kompendium, które uświadomi Tobie, że kosmetyki to tylko jedna część układanki prowadzącej do zdrowia i młodości. Tu masz wszystko wyłożone na tacy. Od Ciebie wymagane jest tylko jedno - zastosować te porady w praktyce.


Cena:

Produkt archiwalny