Kolagen Naturalny
Promocja! AteloKrem MC2 - tester - 10 saszetek :: 37,00 zł ::.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01

kom. 886 886 886
(godz. 8.00-20.00 pon- niedz.)
Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kupuj Kolagen Taniej
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Towar dnia
Optimism She - Woda perfumowana DAMSKA
199,00 zł
Preparaty Kolagenowe COLWAY

Produkty kolagenowe Colway

   

Kolagen Naturalny Colway od początku produkowany jest w trzech stopniach oczyszczenia (pigmentacji). W zależności od partii ryby, z jakiej jest izolowany kolagen, może on przyjmować różne odcienie, w zależności od ilości pigmentu. Najmniej pigmentu zawiera Kolagen Naturalny Platinum, najwięcej natomiast Kolagen Naturalny Graphite. Dlatego też przeznaczone są one do różnych partii ciała.


Trzy stopnie czystości preparatu KOLAGEN NATURALNY FORMUŁA Q 5-26:Kolagen Platinum Kolagen PLATINUM (platynowy)

Kolagen PLATINUM, zalecany jest przede wszystkim do kosmetyki twarzy i dekoltu oraz innych delikatnych partii ciała (np. w miejsca intymne).

Kolagen do twarzy skuteczny w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą, w nieinwazyjnym liftingu twarzy oraz po zabiegach chirurgii plastycznej. Możemy również stosować po mechanicznym oczyszczaniu cery, po opalaniu i jako podkład pod maseczki i makijaż.
Kolagen SILVER (srebrny)

Kolagen SILVER - zalecany jest do zabiegów na całym ciele. Do masażu leczniczego i energetyzującego, po depilacjach, peelingach, solarium. Wyśmienity we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Kolagen Silver to najlepszy kolagen do ciała!
Kolagen Silver
Kolagen Graphite
Kolagen GRAPHITE (grafitowy)

Kolagen GRAPHITE - zalecany jest do pielęgnacji włosów i paznokci. Stosowany także do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej oraz do domowych kąpieli. Wykorzystywany jest z powodzeniem w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, jako najbardziej ekonomiczny.  


Preparat nie uczula, nie podrażnia i nie uzależnia od siebie skóry.

Nie powoduje żadnych działań ubocznych!Kolagen Naturalny COLWAY, we wszystkich stopniach czystości preparatu, zachowuje tę samą budowę aminokwasową, strukturę spiralną i właściwości. Nie jest zatem błędem stosowanie go odmiennie niż w zaleceniach.

Kosmetyk, w poszczególnych stopniach czystości różni się jedynie ceną, pigmentacją i minimalnie gęstością. Kolagen Naturalny COLWAY pakowany jest w sterylne, szklane opakowania, które posiadają dozownik. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności od 50ml do 200ml. 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

 • Co to jest kolagen?
 • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
 • Czy kolagen się wchłania?


SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

 • Co to jest kolagen?
 • Dlaczego kolagen jest taki ważny?
 • Czy kolagen się wchłania?


SEKRETY CZYSTEGO KOLAGENU

-"8 faktów i mitów o Czystym Kolagenie"-

POBIERZ DARMOWY RAPORT!

  Nagłówek  Aktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
  Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny