Kolagen Naturalny
Promocja! GanoCord :: 197,00 zł ::.
.

Mam lat Moje wyzwanie to

Wybierz kategorię
Kontakt z nami

Infolinia oraz dział zamówień

tel. 85 652 02 01
(godz. 8.00-22.00 pon- niedz.)
kom. 886 886 886
(godz. 8.00-22.00 pon- niedz.)
Gadu Gadu:

Asortyment Colway
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Kolagen Naturalny COLWAY
Colway na świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Program Partnerski


Kupuj Kolagen Taniej
Najczęściej kupowane
Towar dnia
237,00 zł
Kolagen Colvita

Kolagen COLVITA - Suplement Diety

   

Colvita to JEDYNY NA ŚWIECIE suplement diety w kapsułkach z LIOFILIZOWANYM "ŻYWYM" KOLAGENEM.

Kolagen w kapsułkach , to kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego z białka rybiego, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E.

Kolagen - kapsułki dostarcza wszystkich niezbędnych składników budulcowych kolagenu, a zatem i tkanki łącznej. Użytkownicy będą mogli przekonać się "na własnej skórze", co zdziałać może suplementacja Colvitą.


Kolagen Colvita


Jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który hamuje, a nawet odwraca procesy starzenia się organizmu. Wystarczą dwie tabletki dziennie, by poprawić wygląd i gęstość skóry.

Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 aminokwasów. Tylko część z nich organizm produkuje w procesach metabolicznych. Pozostałe muszą być dostarczone w pożywieniu.

LIOFILIZACJA jest to zamrażanie czystego kolagenu do minus 40oC w warunkach próżni (1Pa) i sublimacyjne usuwanie z niego wody (suszenie). Zapewnia to najwyższą czystość produktu, najniższą wagę i doskonałą higroskopijność.

COLVITA wytwarzana jest głównie z liofilizowanego trzeciorzędowego kolagenu rybiego. Potrójna helisa kolagenowa, podobna budową do spirali DNA, ale funkcjonująca w przestrzeni zewnątrzkomórkowej jest nośnikiem informacji dotyczących zasobów aminokwasowych kręgowców.

Peptydy zawarte w COLVICIE, a będące produktami rozpadu 3-helisy kolagenu cechuje nieporównywalna z hydrolizatami białek bydlęcych i z żelatyną wysoka rozpuszczalność z pozażołądkowymi roztworach soli i kwasów. Wchłanialność ich oprócz synergicznych witamin wspomagają enzymy naturalnie rozkładające białka.


Kolagen COLVITA


Stosując COLVITĘ, wykonujemy ogromny krok,

w kierunku najnowocześniejszych metod

pielęgnacji skóry!


Szczegóły >>>


 
   

           

   
     

Wpisz e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę specjalną.

     
   
 

NagłówekAktywny rybi kolagen naturalny o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen kollagen naturalny